Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai vagy japan? (Akita)...

Amerikai vagy japan? (Akita) Lentebb van hosszabban.

Figyelt kérdés

Van egy 3 eves amerikai akitam es szeretnek melle venni meg egyet. Sokat olvastam rola, sokan mondtatok is, hogyha visszaporgethetnetek az idot biztos mas fajtat valasztanatok. Azt kell hogy mondjam en nagyon megvagyok elegedve a fajtaval. Jarunk kutyaiskolaba, tud ulni, fekudni, pacsit adni es meg sok mast. Nagyon sok szeretet is van benne. En teljesen beleszerettem a fajtaba.

A lenyeg hogy szeretnek neki egy baratot. Nezegettem Japan akitakat is de nem tudom...olyanom meg nem volt. Legyen Megint amerikai vagy inkabb japan?

(Amugy van egy goldink (5) es vele is jol elvan)



2018. máj. 10. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
hát ha ugyan azt csak kicsit nehezebb fokozaton is vállalni tudod akkor hajrá, nyugodtan vágj bele, én viszont az amcsit választanám, más kutyákkal sokkal jobban jön ki és könnyebb nevelni is. A japán nem igazán szokott kijönni az azonos nemű fajtársaival, úgy tudom hogy dominánsabb és önfejűbb mint az amcsi. Nem mellesleg a japán sokkal vadászósabb. Sok különbség egyébként nincs, csak a japán a nehezebb verzió.
2018. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!