Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár órája ivartalanították és?

Pár órája ivartalanították és?

Figyelt kérdés

Egy éves kutyusomat 2 órakor műtötték, és hát szegénykém elégé le van csigázódva. Sajnos több kutyámat is műtöttek már(méh,emlő), de úgy tűnik mindkettő jobban viselte. Sokára ébredt fel, nagyon bágyadt, és látszik, hogy nagyon fáj neki. Másodszor kapott felém, másodjára már vérzett is a kezem. Miért ilyen agresszív szegény? Nem változik ugye a viselkedése?


Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy nem neveltem meg jelzem, hogy jó nevelt, soha nem csinált még hasonlót sem. Remélem "visszatér" az én kutyusom, nagyon aggódom!


2018. máj. 22. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A mai napon még nem lesz a legfényesebben - az enyémnél a második nap volt a legrosszabb - de holnaptól viharosan javulni fog. A gallér sajnos kell ha nem tudod figyelni, hogy ne nyalogassa a sebét. Esetleg a ruhán is gondolkozhatnál, vagy egy nagyobb pólót ráadni, hogy ne férjen a sebéhez, de kényelmesebb legyen neki. Te ismered a kutyád, te tudod, mennyire tűrné el, ha rajta lenne egy anyag. Én mondjuk gallér párti vagyok, azt a 10 napot ami varratszedésig van, biztonságosabb abban eltölteni a kutyának. S belső varrat minden hasi műtött kutyánál van, szerintem az előző felszívódó külső varratra gondolt, viszont azt is óvni kell 7-10 napig, mert azt is szétbonthatja a kutya, ha nincs rá figyelve.
2018. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!