Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a vizslam szemevel?

Mi lehet a vizslam szemevel?

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, hogy megyunk orvoshoz, de szeretnek elore tajekozodni mert aggodom..

Ma reggel vettem eszre, hogy a jobb szeme be van dagadva, folyik belole a konny, es az also szemheja lejjebb van mint a masik szemenel..

Ez mi lehet nala? Tudtok barmilyen termeszetes dolgot amivel kenhetnem neki amig eljutunk az orvoshoz?


2018. máj. 23. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény :( Majd orvos add szemcseppet jó esetben. Erre nincs házi praktika.
2018. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Borvizre, kamillateara gondoltam esetleg. Csak megvarnam olyan velemenyet ezzel, akinek van ebben tapasztalata(sajnos)

Szornyu egyebkent, szegenykemet annyira zavarja

2018. máj. 23. 23:20
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

A kamilla csak jobban szárítja! Ártana neki!

Gondolom holnap már meg tudod mutatni orvosnak, aki szakszerűen kezeli, talán egy receptes vénnyel megoldják. Holnapig kibírja, pláne ha alszik éjszaka.

2018. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Leghamarabb penteken mehetunk hozza.
2018. máj. 23. 23:25
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy lehet belement valami, ami miatt begyulladt, vagy megcsípte egy rovar, azért gyulladt be.

De látatlanban találgatás, felesleges bármit írni, az orvos majd megvizsgálja és kezeli.

2018. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Jól van, akkor nézd, ahogy szenved!
2018. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj, de ugy gondolod igy latatlanban, hogy orommel tolt el ahogy szenved? A doki azt mondta, hogy pentek, mindig hozza jarunk, es szerinte semmi olyan amit par napig ne birna ki.. En csak addig is enyhiteni akartam a dolgon. Nem hiszem egyebkent, hogy ezt a stilust pont itt kene gyakorolnod.
2018. máj. 23. 23:30
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, felesleges erre bármit irni, mert itt senki nem jós. A kutyát meg màr ma kellett volna orvoshoz vinni, nem majd pénteken. (Nem csak 1 allatorvos van a vilagon)
2018. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Hiába háborogsz, igaza van... Te magad is írod hogy zavarja a kutyát...
2018. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Ne neked álljon feljebb, ha nem vagy képes orvoshoz vinni, hanem INGYEN házi praktikát akarsz a szenvedő kutyádon!


Figyelj angyalom, ha az én kutyám szenved, megkeresem akár még éjszaka is a legközelebbi ügyeletet!

Nálam nincs kifogás, ellentétben veled!

2018. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!