Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a vizslam szemevel?

Mi lehet a vizslam szemevel?

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, hogy megyunk orvoshoz, de szeretnek elore tajekozodni mert aggodom..

Ma reggel vettem eszre, hogy a jobb szeme be van dagadva, folyik belole a konny, es az also szemheja lejjebb van mint a masik szemenel..

Ez mi lehet nala? Tudtok barmilyen termeszetes dolgot amivel kenhetnem neki amig eljutunk az orvoshoz?


2018. máj. 23. 23:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egy megszokott dokink van, mast nem fogad el!
2018. máj. 23. 23:33
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Elèg baj az, ha a kutya a főnök...
2018. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi,nekünk szinte ugyanezek voltak a tünetek pár éve egy Golden Retrievernél,bementem a patikába másnap,elmondtam mi a probléma adtak szemcseppet rá naponta többször kellett cseppenteni és 3 nap alatt kutyabaja se volt :)
2018. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kicsit tulzasba vittetek ezt. Barmit mondok, az rossz. Azt hiszem eleg is volt ezekbol a nagyon okos valaszokbol. Felesleges a tovabbi kommentalas.
2018. máj. 23. 23:40
 15/25 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso, koszonom a kedves valaszt. :)
2018. máj. 23. 23:40
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
Lehet többet fizetsz az állatpatikában mint a dokinál :) És nem is biztos, hogy ugyanaz a baja mint a goldinak, lehet megvakítod a kutyád :( Kell neked spórolni egy állatorvosi vizsgálaton?!
2018. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

Vidd orvoshoz mielőbb!

Ha neked bedagad a szemed és ömlik belőle a könny, szenvedsz, csak elcsámpázol a szemészetre - sőt lehet az SBO-ra - de a kutya bírja ki, teee.... Kifogás az van.

2018. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha doki azt mondta, pénteken nézi meg, biztos több okkal tette, mint akik itt fröcsögnek és nem fogják fel...jobbulást a kutyusnak!
2018. máj. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem igaz, nem tudnak az emberek olvasni, hogy maga az orvos utasította, hogy menjenek pénteken? :D


Ráadásul nem csak Budapest létezik. És itt most nem arra gondolok, hogy vidéken nincsenek állatorvosok. Vannak. Csak ezeknek minimum a fele CSAK haszonállatokkal hajlandó foglalkozni. Tehát hiába van pl. a városban 3 állatorvos, ha ebből csak egy foglalkozik házi kedvencekkel. Ahhoz meg hiába viszed a kutyát aki csak disznókat herél, meg marháknak irányítja az ellést.

2018. máj. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, nem tudom hol laksz, én egy vidéki kisvárosban élek, és még itt is van egy nagy 0-24 órás állatkórház, egy kisebb rendelő, és van egy dokinak magánpraxisa, ők mind foglalkoznak kisállatokkal. Szerintem manapság több a kisállatorvos, mint aki haszonállatokkal foglalkozik.


Nekem hiába mondja a megszokott dokink, hogy majd csak napok múlva vigyem, ha látom a kutyán hogy szenved, nagyon zavarja valami, vagy csak simán olyat találok rajta ami engem aggaszt, akkor nem várok egy csomót, hanem viszem egy másik állatorvoshoz. Sőt, még azon is elgondolkozom hogy egy ilyen kijelentés után valóban hozzá járunk-e majd rendszeresen a jövőben. Szerencsére ez csak fikció, nekünk olyan dokink van akit éjjel-nappal zaklathatunk telefonon és személyesen is ha probléma akad, sosem halogat semmit, inkább ő mondja hogy menjünk be hozzá a biztonság kedvéért, még akkor is ha én csak egy apróságnak tartom a betegséget/sérülést.


A kérdezőnek is jó ötlet lenne (lett volna) elvinni mihamarabb, elvégre egy doki se tud látatlanban diagnosztizálni 100%-os biztonsággal, gyógyítani meg pláne nem.

2018. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!