Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én féltem túl a kutyámat?

Én féltem túl a kutyámat?

Figyelt kérdés
jön a meleg, ennek ellenére azt látom hogy az emberek hatalmas sétára, kisebb-nagyobb, rövid-hosszú szőrű kutyákkal, én meg ülök otthon és majd csak 8-kor megyek ki mikor már hűvös van. Már 20-25 fok körül inkább este megyek ki vele hosszúra, mert félek hogy vagy megégeti a talpát, vagy hőgutát kap, nem mellesleg nem is tudja élvezni a sétát, szenved végig (ahogy a többi kutya is, bár is úgy néz ki). Sokszor látom hogy tűző napon sétáltatnak vagy futtatnak kutyákat és felmerült bennem a kérdés hogy én félthetem túl a kutyámat? Ti hogy vagytok ezzel? 20-25-30 fokos melegben ki mertek menni hosszú sétára tűző napra? (egy nagytestű, tömött bundás kutyám van)

2018. máj. 26. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát nézd, az én közepes testű fekete, hosszú szőrű kutyám (a német juhászokéra hasonlít a szőre), délben is kifekszik az erkélyre, a tűző napra fél órát úgy, hogy szinte már ég a teste, én olyankor tíz percnél többet képtelen vagyok kint lenni vele. Aztán bejön a hűvösre, és újra ki. Más kutyák érzékenyebbek a melegre, ezt neked kell tudnod, látnod. Azért mert nekem melegem van, még simán kiviszem hosszú sétára kora délután is, ha látom, hogy elemében van, élvezi. Víz és árnyékos pihik, aztán hatalmas alvás a lakásban utána.
2018. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!