Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elviselhetetlenül sokat ugat...

Elviselhetetlenül sokat ugat a szomszédom kutyája. Van valami kütyü, vagy bármilyen módszer, amivel hatni tudok rá így a szomszédból?

Figyelt kérdés
Minden este 11 óra körül rákezd és hajnal 1-ig folyamatosan ugatja a semmit (de túlzás nélkül minden nap), majd hajnal 5-től kb. 7-ig szintén. Hangos, éles ugatással. Falun élünk, semmi zaj, elképzelni nem tudom, mi zavarhatja. Nem tudok tőle aludni, mindig felkelek rá, és ez így nyáron, nyitott ablak mellett (nincs klíma) különösen borzalmas. Választhatok, hogy vagy megfulladok a melegtől vagy hallgatom a kutyát... Nagyon feszült vagyok a fáradtságtól, alig alszok, totál kimerültem. A szomszéd nem foglalkozik vele, azt mondja, nem tud vele mit csinálni, és nem fogja bezárni. Igaza van, végülis nem ütheti agyon. Nincs valami módszer vagy valami eszköz, ami pl. ultrahanggal lenyugtatja vagy bármi, amivel én hatni tudok rá így a kerítés másik oldaláról? Nyilván NEM fogom bántani, állatbarát vagyok, de ezt már nem lehet kiállni...
2018. máj. 29. 23:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék a megoldásra. Ugyan ez. Állandóan ugat. Egy macskát,egy szúnyogot,akármit,de be nem áll a szája. Nem értem,a szomszéd hogy tud tőle aludni?

Mi hiába szólunk rá,csak még jobban ugat... De ártani nem akarunk se neki,se a szomszédnak,mert alapvetően kedves,jó emberek.

2018. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Itt is az a probléma, hogy jóban vagyunk ezzel a szomszéddal, összeveszni nem akarunk velük, de majomszeretettel van a kutya iránt, mindent ráhagy... Az ő ablaka pont az ellenkező irányban van, gondolom ő nem hallja így, az én ablakom viszont 5 méterre a kutyától. Kiáll a kapuba, és nyomja megállás nélkül...
2018. máj. 31. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!