Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajta ajánlott...

Milyen kutya fajta ajánlott ilyen tartási viszonyok között?

Figyelt kérdés

Idén nyáron Július vége felé szeretnék egy kutyát venni, viszont nem tudom vagyis nem vagyok benne biztos milyen fajtát szeretnék/amilyen fajtát szeretnék az jó lenne-e nekem.

Szóval elsőnek ott kezdeném, hogy milyen környezetben lenne tartva:

Viszonylag nagy kertünk van, viszont elég sok virágágyás, cserepesvirág stb.. van a kertben így csak kennelben tarthatom, hogy ne ássa azokat ki. Vidékről járok be iskolába (reggel 5-6-kor mikor hogy) így a reggeli séta elég felejtős lenne a kutyus számára, etetés, itatás aztán mennem kéne iskolába. Délután 15-16 óra körül érek haza, addig a kennelben egyedül kéne lennie, kivéve hétvégén és szünetekben persze. Olyan 17-17:30 körül végzek az otthoni munkákkal, tanulással és utána tudnék foglalkozni vele. Egy kis játék majd mivel hobbi futó vagyok így elengedhetetlen kétnaponta egy kisebb táv, aztán idővel attól függetlenül ahogy a kutyus (meg persze én) bírom a táv növelése. Futás után pedig ha nem fáradt le elégé még egy kis játék alvás előtt.

---Ezek a terveim, nade, hogy ezt milyen fajta kutyával lehetne megvalósítás arra tanácsokat kérnék---

Nézegettem kutyusokat, egyenlőre a Szibériai husky a legnagyobb szerelmem viszont félek attól hogy azt a több órás bezártságot nem viselné jól. Vélemények?



2018. jún. 2. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szimpi a hozzállásod kérdező! :) figyi, már csak pár év, és lesz saját kereseted, és akkor lehet kutyud! :) addig is kitartás! :)
2018. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen, hogy megértetted. :)

Hidd el, hamarosan lesz lehetőséged, hogy kutyát tarts.

2018. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne neki jó egész nap kennelben. Amennyiben a nagy udvaron lehet egész nap, és akkor sem Husky (mert ez a mozgás kevéske), akkor esetleg.
2018. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!