Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogy kivitelezhető?

Ez hogy kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó kutyam akivel szepsegversenyre készülünk

Azt olvastam meg sokan bizonyítottak hogy a nyers tojás a tacskók szőrét fenyesse teszi és ki szeretnem probalni

De hogy etessek meg vele egy tojast?

vagy inkabb ne csinaljam mert “allatkinzas”?

Egyébként én biztos nem tudnam megenni nyersen ugyhogy nem akarom kinozni szegényt de kitudja

erdekelne ugyhigy segítsetek kerlek



2018. jún. 4. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Feltöröd, kettéválasztod, mint a sütikhez és csak a sárgáját adod neki.

Heti 2-t adj neki max.

Egyébként milyen tápot eszik?

Van egy Brit Care Dog Chow Champion nevű kutyatáp, ez kiállítási kutyáknak készült halas táp.

Egy hónappal a verseny előtt már kezd el etetni ilyesmivel, hogy legyen ideje hatni.

2018. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Általánosságban mondják, hogy heti egy tojás fényessé teszi a kutyák szőrét, de önmagában ez azért nem így van.

Javarészt a táplálás és a genetika dönt. Adj neki jó minőségű (nem pedigree meg darling meg egyéb bolti vackok minőségűt, hanem mondjuk egy Brit Care-t) tápot, és kiegészítőnek adhatsz lazacolajat. Fürdetni is jó minőségű samponnal szabad csak, a Panzi meg Bobi meg az ilyenek az én kutyám szőrét csak kikezdték.

Ennek ellenére adhatsz tojást, hacsak nem allergiás rá a kutya, de egyébként semmi kárt nem fog okozni. A kaja tetejére rátöröd és kész. Van aki még a héját is oda szokta adni.

2018. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nem csak a tacskók bundáját fényezi, hanem minden kutyának.

Állatkínzás meg hogy lenne, amikor az őseik rendszeresen rabolták a madárfészkeket ínséges időkben? Héjastul ették!

2018. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat :D

Kiprobalom mindenkepp

Bevallom hogy o főként eddig kocsonyas húsos ételt evett mostanában nagyon megszerette a száraz kutyatapot és én a darling kutyatapot adom neki:// darling v Bellosan

De mindenkepp kipróbáljuk akkor a verseny elott majd az elso válaszoló ajanlasat😀

2018. jún. 4. 16:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet nekik nyers tojást adni. És attól, hogy te nem ennéd meg én pl. nagyon szeretem (igaz elötte összekeverem, és teszek bele egy kis cukrot vagy mézet, de egy igen jó kaja).
2018. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Cukorral én is nagyon szeretem :D

De magába nem ennem meg

Van aki megissza magába,na nekem ahhoz nem lenne gusztusom

2018. jún. 4. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem állatkínzás, szeretni fogja. Heti egynél többet ne adj neki.

A darlinggal etetés viszont minőségi éheztetés, tekintve, hogy szinte semmi hasznos nincs benne. Vegyél egy normális, jó minőségű száraztápot, és etesd azzal. A bundája is szebb lesz tőle.

2018. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Darling és bellosan mellet csinálhatsz te bármit, szép bundája nemlesz a kutyának. Elöbb valami normális tápra válts át ha azt szeretnéd, hogy jól nézzen ki a kutya.
2018. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hu, na figyi (1 vagyok).

Próbáld ki, hogy veszel egy Brit Care tápot és kb egy hét alatt keverve a régi tápot az újjal fokozatosan átváltod a Darlingot a Britre.

Hidd el, hogy ennyi önmagában elég lesz és megnyeritek a versenyt.

Ha megszokta az új tápot, kb egy hónap múlva bevetheted a trükköket (lazacolaj, nyers tojás, sörélesztő), de ne egyszerre mindet.

2018. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ez olyan dolog hogy én a csokit szeretem a kutyám meg a nyershúst. Ő csokit nyilván nem kap én meg nyilván nem eszek nyers húst. Attól mert te valamire emberként finyákolsz attól még egy ragadozó nem biztos. És ha szép fényes bundát szeretnél először is dobd ki azt a szemetet amivel most eteted és válts minőségi tápra, kistestű kutyád van szóval szerintem a szuperprémium minőségse vágja földhöz az embert mer kevesebbet eszik. Ha ez meg volt akkor gondolkozz egyébb kiegészítőkön.
2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!