Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogy kivitelezhető?

Ez hogy kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó kutyam akivel szepsegversenyre készülünk

Azt olvastam meg sokan bizonyítottak hogy a nyers tojás a tacskók szőrét fenyesse teszi és ki szeretnem probalni

De hogy etessek meg vele egy tojast?

vagy inkabb ne csinaljam mert “allatkinzas”?

Egyébként én biztos nem tudnam megenni nyersen ugyhogy nem akarom kinozni szegényt de kitudja

erdekelne ugyhigy segítsetek kerlek



2018. jún. 4. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is a tápváltást javaslom. Carnilove vagy Brit Care, attól függ melyik szimpatikusabb. Ugyanaz a gyártójuk, csak ezt 2 márkára bontották. A Brit Carenek lényegében bármelyik tápja jó, mi kifejezetten a Show Championt (kiállítási kutyáknak van direkt) és a Salmonos (lazacos) tápot szerettük nagyon. Én azóta a sportkutyámat Carnilovera állítottam át, mert ebben még rizs vagy krumpli sincs, hanem sok hús.

A szőre gyönyörű. Fajtájából adódóan neki kicsit matt kellene, hogy legyen, de az övé szépen csillog, látszik, hogy egészséges.

Bár nekem még kap a táp mellé sörélesztőt kúraszerűen, de a nyers tojás is jó, sokaknál hallottam, hogy nagyon bevált. De ne vidd túlzásba, heti max 1 db.


A másik tápra meg fokozatosan szoktasd át, minimum 1 hétig keverve add a másikkal.

2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A tojás valóban nagyon jó, a sárgájában lévő biotontartalom okozza a fényes szőr effektust. Viszont a fehérjében lévő avidin semlegesíti a biotint, szóval ha azt akarod, hogy hasson, akkor csak a sárgáját add, a fehérjét pedig hőkezelve vagy sehogy.

Egy jó táp az alap, ahogy írták is, utána pedig lehet próbálkozni kiegészítőkkel. A kókuszolaj, lazacolaj is csodákat tud művelni a bundával. Ezeket kúraszerűen ajánlott adni.

2018. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak a lazacolajtól lett gyönyörű fényes a szőre!


Ne "kocsonyás, húsos" kaját adj neki, mert tönkre megy az összes foga. Száraz tápot kapjon, amit rágnia kell. EZek közül is minimum egy Brit Premium vagy Josera lenne a megfelelő.

2018. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!