Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért állnak így a kutyám fülei?

Miért állnak így a kutyám fülei?

Figyelt kérdés

Van egy kölyök staffordom és így állnak a fülei. Ez mitől van ?

[link]



2018. jún. 5. 20:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%
A porcerősítő jó ötlet lehet, vagy ragaszthatod is neki esetleg. De eléggé lelóg a másikhoz képest, lehet, hogy megtört neki, vagy hogy alapból ilyen. Akkor viszont nem sokat tehetsz. Keverékeknél is sokszor van felemás fül. A kutya törzskönyves?
2018. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

#9. Ha a kutya törzskönyvezett, akkor az ilyen hibák miatt kizárhatják bizonyos versenyekből... És a "hibás" kutyákat, (pl. színhiba, vagy ilyen füles dolog) illik olcsóbban adni, vagy legalábbis tájokoztatni agazdát, hogyha kiállításokra szeretné vinni majd a kutyát akkor ne ezt a példányt vegye.

Persze lehet, hogy a tenyésztő sem tudta, ez nem látszik rögtön, de a reakciója akkor sem normális.


Azért ha egy gazda több mint 150 000 forintot ad ki egy kutyáért, akkor simán elképzelhető hogy pont azért nem egy menhelyről fogadott örökbe, mert kiállításokra akarna menni.

2018. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az egész fejének van egy francia bulldog beütése.
2018. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is keverék, nincs staffos feje. Törzskönyves?
2018. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

En Amstaffom tk-s es igy altak a fulei...minden nelkul hejre jott es bormalis fulei lettek.

Sok ilyen tipusu kutyat latok hasonlo fullel es rendbe jon nekik felnot korukra.

2018. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%

Utolso vagyok.

Mi az h staffos?....ilyen fajta nincs.

Tk-s kutyat meg fokent azert vesz az ember ,hogy normalis idegrendszeru,egezseges kutyaja legyen.

2018. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Staffordshire=staff csak nem írtam ki. Ezek szerint mégis van ilyen fajta ha neked is az van.
2018. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát nincs törzskönyve...Ismerősömtől vettem 20ezerert. Viszont a szülőknek van törzskönyve.
2018. jún. 6. 11:36
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Bull jellegű keverék. Sőt abban is biztos vagyok hogy a szülőknek sincs törzskönyve, csak mondták hogy van...
2018. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
És láttad a szűlőket meg a törzskönyvüket, mert ha nem jól átba..sztak.
2018. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!