Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá a kutyusoma...

Hogy szoktassam rá a kutyusomat, hogy a pelenkára kakiljon?

Figyelt kérdés

5 hetes kora óta van velem a Törpepincserem, most 2 hónapos. Szinte a kezdetektől sikerül neki a pelusra pisilnie, de ha nagydolga van, azt bárhová elvégzi, csak a pelusra nem. Raktam már oda a saját kakiját, de az istennek nem hajlandó erre használni a pelenkát. Mit rontottam el?

(Aki azt írná, hogy vigyem ki, neki jelzem, hogy még nem lehet, mert a pórázt sem szokta még meg és a kellő oltásai sincsenek meg!)


2010. jún. 16. 12:39
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:

Szia!

Nagy hiba volt 5 hetesen elhozni, de ez most már mindegy.

Viszont most már inkább lefelé kezd szoktatni a pelusról, ne rá.

5 hetesen min. 2 oltása van, azzal már leviheted. Főleg, mivel korán elszakították az anyjától nagyon kell neki a szocializáció. Ne ítéld szobafogságra.

2010. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:

13:24

Szaporítónak hívják.

2010. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:

13:10


Milyen kicsi a világ! :))

Milyen kutyád van?

Én vagyok a két huskys. Ők már sajnos nem élnek, 16 éve volt, hogy a 8.-on laktunk.

2010. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13:27 dehogy is, hisz most mondta, hogy nem szaporítótól van :S szegény kutya :(
2010. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Ja, minden szaporító ezt állítja magáról.
2010. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!