Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért használnak sokan kutyára...

Miért használnak sokan kutyára mentőmellényt?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, hogy miért is jó igazán
2018. jún. 14. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert meg akarják menteni.
2018. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert shit happens, és ha a tó közepén mondjuk begörcsöl a lába akkor az nem tesz túl jót az egészségének.
2018. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Hülye kérdés; nem sima láthatósági mellény?

[link]

Gondolom a fényvisszaverés miatt,az éjszakai láthatóság.

2018. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kérdező szerintem erre gondolt- és azért nem érti, mert a kutyák jó úszók általában.

2018. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én soha nem használtam. Eddig 25 év alatt általában hetente néhányszor kimegyünk a közeli tavacskához. Jelenleg is 2 kutyám van. Ügyesek, megoldják. Néhány dolgot kell tenni: figyelni, készen állni ha segíteni kell és már kölyökkortól kezdve gyakorolni, úsztatni, erősíteni. No para
2018. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat:)

Igazából nekünk Szetintem nem érdemes vennünk, mert igaz h tóközelben lakunk, az itteni strandon nem szabad kutyát fürdeti, a kutyabarát strand pedig messze van (vonatozni is kell), ahova tervezek többször is menni, de nem tudom h ha bemegyek vele, akkor nem lesz-e semmi gond. Most lesz 8 éves a kutyu, és sosem úszott még (patakhoz szoktunk menni, meg ha nincsenek a strandon, akkor bemegy egy ideig, de nélkülem nem is mer továbbmenni, egyedül tuti nem fog uszkálni) Ha a helyemben lennének, vennétek? Én néztem aliexpressen is, ott an viszonylag olcsón, tehát ha ugy van, akkor veszek

2018. jún. 14. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell mellény, ha csónakázni/hajózni viszed.


Tó partjára nem kell

2018. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert megemeli a kutyát, ami akkor fontos, ha rossz a technikája. Nekem vmi ilyesmit mondtak :)


Már én is gondolkoztam rajta, csak a kutyám a kabátot sem igazán kedveli, nem hiszem, h a mellényt szeretné és ezért nem akarok 10 ezret kiadni.

2018. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekünk van egy IDC K9es hámunk, azon is van fogó, meg elvileg vízálló is, ha rosszul úszna, lehet ráadom.

Egyébként nem kell 10 000Ft-őt kiadni, én innen vennék:

[link]

2018. jún. 15. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!