Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám szülei párosítva...

A kiskutyám szülei párosítva lettek egymással, akik fajtatiszták, törzskönyvesek. Viszont lehet kevés eséllyel, hogy be szabadult az anya nj kutyához egy korcs. Aki ért hozzá egy kép segítségével tudna segíteni, hogy vajon fajtatiszta-e?

Figyelt kérdés
Ráadásul a bátyám szerint azért nem az, mert van a mellkasán egy kis fehér folt és a hátsó két lábán is van. Amikor megszületett tiszta fekete volt és most olyan vöröses fekete, látszik kezd világosodni.
2018. jún. 17. 14:36
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Jól érted és egyébként nem a családban, hanem az egyik ismerősömnek az ismerősei rendezték ezt és én eddig nem is tudtam, hogy ilyent nem szabadna és szükségesek szűrések...
2018. jún. 17. 15:24
 12/33 anonim ***** válasza:
Várjuk a képet
2018. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyakorikerdesek nem engedélyezi, hogy a linket a kutyusról fel tegyem, mert nem szerepelhet a linkben a “képfeltöltés” szó. Hogyha valaki tényleg segíteni szeretne, annak nagyon szívesen átküldeném viberen vagy whatsappon vagy akárhol, tényleg fontos lenne.
2018. jún. 17. 16:33
 14/33 anonim ***** válasza:
Akkor a "képfeltöltés" szót válaszd szét a linkben. Vagy tegyél valhova egy pontot, mert így ki lehet játszani
2018. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 bollocks ***** válasza:
76%

[link]

Egyúttal feltölthetnél egy képet a törzskönyvről is, mert igazán kíváncsi vagyok.

2018. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
[link] Remélem, hogy így látható...
2018. jún. 17. 16:59
 17/33 bollocks ***** válasza:
58%
És most egy képet a törzskönyvéről is...
2018. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
68%
Fotózd a törzskönyvet is
2018. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Keverék szerintem, a tk? Én is kíváncsi vagyok rá
2018. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nincs még nálam, mert akitől van rendezi, hogy legyenek beírva az oltások. Egyébként ne lepődjetek meg, hogy van, mert Romániában élek és ez itt a lehetőségek országa, szóval bármit el lehet rendezni. :) és nem problema, hogy nem fajtatiszta, attól függetlenül ugyanúgy szeretem, mint eddig, nektek meg meg köszönöm a segítséget, csak kíváncsi voltam.
2018. jún. 17. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!