Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám szülei párosítva...

A kiskutyám szülei párosítva lettek egymással, akik fajtatiszták, törzskönyvesek. Viszont lehet kevés eséllyel, hogy be szabadult az anya nj kutyához egy korcs. Aki ért hozzá egy kép segítségével tudna segíteni, hogy vajon fajtatiszta-e?

Figyelt kérdés
Ráadásul a bátyám szerint azért nem az, mert van a mellkasán egy kis fehér folt és a hátsó két lábán is van. Amikor megszületett tiszta fekete volt és most olyan vöröses fekete, látszik kezd világosodni.
2018. jún. 17. 14:36
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyen hangnemben beszélni, viszont ez téged minősít. Nem értem, hogy miért olyan felfoghatatlan, hogy kaptam ajándékba egy kuytust, akiről azt mondták, hogy nj, mert az anyukájának van tk és az apukájának is, én pedig kiváncsi voltam arra, hogy tényleg az-e. És kiderült, hogy nem az és kész. Na és? 😁 Minek kell mindnet túl bonyolítani? Ez a gyakorikerdések tényleg olyan, hogy valakinek fáj a lábujja és azt fogjátok, mondani, hogy agy daganata van. Nyugi le lehet állni, minden oké.
2018. jún. 18. 12:22
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Sem a szaporítókat, sem az ilyen felelőtlen 'gazdákat' nem tudom tolerálni, akiknek occsón kell fajtiszta kuzya de azonnal. Az már egy jó ismérv, hogy milyen gazda vagy, hogy honnan hozol kutyát.
2018. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Nem én hoztam, hanem egy barátomtól kaptam, de te olyan okos és tökéletes vagy, hogy mindent tudsz. Áruld el a titkod, kérlek.
2018. jún. 19. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!