Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kutyát lehet egyszerre...

Bingum kérdése:

Hány kutyát lehet egyszerre sétáltatni közterületen?

Figyelt kérdés
A Hajógyári szigeten van egy hölgy, aki kb 15-20 kutyát sétáltat egyszerre póráz nélkül. Az én kutyám nagyon utálja amikor egyszerre több kutya szalad felé, elveszik a játékát és nem tudják mindig visszahívni őket. A közterület felógyeletet kérdeztem, hogy milyen képzettsége van a sétáltatónak és van-e biztosítása,arra az esetre, ha kárt tesznek másban.Semmi válasz.

2018. júl. 3. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyit. De nyugodtan videózd le és fényképezd és feljelentheted. Illegális, veszélyes
2018. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a kutyák őssze nem ugranak,illetve komolyabb emberi sérülés nem lesz,addig nem szólnak bele.

Pesten,belváros,lökött gazda elnevelt kutyája rám ugrott,járókelők húzták le rólam a kutyát,gazda csak röhögött.

2018. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Póráz nélkül egyet sem.

Sok helyen szemet hunynak az előírásnak a közteresek. De csak addig, míg probléma nem adódik. ha túl sokat nyavalyognak akár kutyátlanok, akár kutyások, bepipulnak és jó ideig ellenőrzik a póráz használatot.

Egyébként kutyasétáltató képzettség nincs.A biztosítás pedig egyéni , vagy van neki vagy nincs.

2018. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hány kutyát lehet egyszerre sétáltatni közterületen?"

Amennyivel megbír az ember. Tehát akármennyit.


" aki kb 15-20 kutyát sétáltat egyszerre póráz nélkül"

Póráz nélkül egyet sem.

2018. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velük mi is találkoztunk. 15-20 kutya biztos lehetett. Sári nevét hallottam állandóan ő nem fogadott szót. Mi kikerültük őket,mert én sem akartam, hogy egyszerre ennyi kutya odajöjjön a kuyámhoz. Amúgy ők menhelyi kutyák. Akiket összeszoktattak, és egybe viszik ki őket nagy sétára. Bár én sem értem póráz nélkül ennyi kutyával, hogy bír el kb 3 ember.
2018. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen szabálytalan és veszélyes,ennyi kutyát szabadon terelgetni,póráz nélkül.. Elég ha egyik kutya bemérgeli magát,lehet hogy odamegy egy pórázon lévő másik kutyához amelyik nem szívleli a találkozást ,és összeverekednek , a többit viszi a falkaszellem és nem állítja meg semmi őket szétszednek embert, állatot.Én nem járok arra ,de érdemes lenne feljelenteni őket ,nem értem miért kell megvárni a tragédiákat és utólag sopánkodni.
2018. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
11-et szoktam. Nálunk van erre lehetőség, hogy póráz nélkül sétáljunk és mindenki jól nevelt, nem verekednek így nincs probléma :)
2018. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az Aktív kutyanapközivel találkoztál?
2018. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem menhelyi kutyák, mert többen mondták már, hogy sokba kerül. Nem tudom kik azok, de majdnem minden nap ott vannak.Már többen lefilmezték őket, semmi nem változott. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 3. 15:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogyan van lehetőség póráz nélkül sétáltatni 11 kutyát közterületen?
2018. júl. 3. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!