Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kutyát lehet egyszerre...

Bingum kérdése:

Hány kutyát lehet egyszerre sétáltatni közterületen?

Figyelt kérdés
A Hajógyári szigeten van egy hölgy, aki kb 15-20 kutyát sétáltat egyszerre póráz nélkül. Az én kutyám nagyon utálja amikor egyszerre több kutya szalad felé, elveszik a játékát és nem tudják mindig visszahívni őket. A közterület felógyeletet kérdeztem, hogy milyen képzettsége van a sétáltatónak és van-e biztosítása,arra az esetre, ha kárt tesznek másban.Semmi válasz.

2018. júl. 3. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

[link]


És egyébként én nem igazán támogatom ezt a fajtájú felvigyázást. Ha.egy elkerített helyen lennének, akkor még azt mondom oké, de ne adj isten meglátnak egy mókust akkor nem egy kutya fog utána rohanni, hanem egy falka. Vagy ugyanez ha mondjuk valaki (mondjuk egy kisgyerek) fagyit eszik, és egy kutya is enne belőle.

2018. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Plusz még üzletszerűen használja a közterületet.
2018. júl. 5. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon gyorsan fel kellene jelenteni ezt az egész tevékenységet. Ha jól értem a válaszokból ez egy "napközi" vagyis egy panzió. Tehát a sétáltató egyén nem gazdája a kutyáknak,nem hallgatnak rá ,és nem ismeri őket mint a gazdájuk,talán a nevüket sem tudja,nem hogy szakszerűen le tudná szerelni őket ha ráfogtak egy embere állatra,mert lehet őt is megharapnák.


Kicsit más lenne a helyzet ha a sétáltató lenne mindnek a gazdája- kiképzője ,mert akkor valami ráhatása lenne az ő általa nevelt ebekre, de így egy időzített bomba a dolog.És nem mellesleg szabálysértő .Csakis kerítésen belül lehetne elengedni őket avagy pórázon vezetve kivinni. Erre nincs létszámkorlát ,csak egy gumiszabály hogy felügyelni megfékezni tudja őket a pórázzal,Persze 10 kutyánál kb fizikai képtelenség hacsak nem mind apró eb.

2018. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!