Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák inkább a keményet,...

A kutyák inkább a keményet, vagy a puhát szeretik?

Figyelt kérdés

Nálunk felmehet az ágyra. Van külön kiságya is, ami puha. Az ágyunk is puha. De ugyanolyan arányban fekszik a parkettán is, ami viszont kemény. Ha hűvösebb van az ágyon, vagy a kiságyában alszik, ha melegebb, akkor inkább a földön. Azért kérdezem, mert a férjemnek kárpitos az unokatestvére, és mondta, hogy álmodjunk meg egy egyedi kutyakanapét, vagy kutyaágyat. Mintát, színt, és puhaságot, vagy keménységet kiválasztva. Nagyon tetszik ez a lehetőség, már nagyjából megvan a terv is, csak az anyag illetve a puhaság-keménység nem tisztázott.

Kérlek segítsetek :)


2018. júl. 7. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Rövid szőrű közepes testű kutyusnak.
2018. júl. 7. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez csak az aktuális hőmérséklettől függ, mint ahogy te is írtad.

A 6 kg-os terrierem konkrétan egy babzsákfotelben alszik vagy az ágyban a párnán. A földre nagyon leülni se akar. 30 fokban viszont már inkább kifekszik a padlóra.

A másik kutyám nagyobb, ezért neki esélye sincs h babzsákban aludjon, mert bele se fér :) Ő is jobban szereti a puha cuccokat és csak azért fekszik a földre, mert melege van.

2018. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez engem is roppent érdekelne :D .


Az addig nyílvánvaló, hogy ha meleg van, kellemesebb a hideg parketta, ha pedig hideg, akkor a meleg ágy.


Viszont az én kutyám néha, amikor nincs meleg, akkor is inkább a földön fetreng, ellenben amikor meg 35°C van az ágyon nyúlik el.


De én azt figyeltem meg, hogy összességében az én kutyám mégis csak a puha dolgokat részesíti előnyben.


Szóval én a helyedben vagy puhább ágyat csináltatnék, vagy egy átlagosat, ami sem túl puha, sem túl kemény.

2018. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!