Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színe legyen a kutyának?

Milyen színe legyen a kutyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy Cane Corso milyen színben a legszebb? Nekem a szürke és a fekete tetszik nagyon. Szerintetek a fekete jó választás lenne? Mert én imádom a fekete szint. Mit gondoltok? Bár a tipikus corso szin az az ilyen szürkés barnas fás szin. A fekete szerintem az ókori Rómában még nem lehetett.
2018. júl. 8. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szürkében tetszik
2018. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez ugye csak valami vicc? Ha szín alapján választasz kutyát, akkor neked is csak divatból, kompenzálásképpen kell corso. Ebben az esetben pedig nem vagy alkalmas a tartására.
2018. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
(2.esnek.) menjel mar innen te semmirekello megmondoember
2018. júl. 8. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Pedig igaza van
2018. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezek szerint rátapintottam a lényegre, ha ennyire megsértődtél. Valóban csak divat kutyás vagy.
2018. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik feketében? Akkor fekete!!!
2018. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te szerencsetlen. Ha veszek valamit akkor annak nyilvan van SZINE is. Nem mindegy hogy hupikek kutyat vagy rozsaszin kutyat nezegetsz tobb even keresztul ha mondjuk te zold szin kedvelo vagy. Eloben egy pancser lehetsz semmi több
2018. júl. 8. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Hogy a te stílusodban szólítsalak meg: te szerencsétlen! Neked farok növelő kell, amivel menőzhetsz.


Normális ember nem így választ kutyát, hanem a szülők egészségét és idegrendszerét és a kölyök személyiségét, mutatott tulajdonságait figyeli, annak fényében, amilyen az ő életvitele és habutisa. De te ettől a tudatosságtól és felelősség vállalástól túl messze vagy. Ilyennek nem is való kutya.

2018. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!