Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt, aki teljes munkaidőbe...

Van itt, aki teljes munkaidőben dolgozik és tart kutyát? Mennyire kivitelezhető ez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én egyedül nem mertem volna bevállalni. Párommal meg tudjuk osztani a feladatokat, de így is rengeteg időt elvisz. Minden reggel én vagyok a soros 1 óra séta,labdázás ,futtatózás, amihez éppen kedve van. 9kor indulok dolgozni. Párom fél5-re ér haza. Leviszi pisilni 10 percre, aztán este 9körül 1 órát sétálni. Ha szabadnapos vagyok heti 3-4 nap(mert 12 órás beosztásban dolgozom), akkor a reggeli séta 1,5 óra, heti 2-3 alkalommal délután kutyasuli 1,5óra+ odajutás,utána 1 óra séta. Szóval az ilyen napokon 5 órát foglalkozom vele. Most már elmúlt 1 éves, így futni is elkezdtünk alkalmanként 2-3 km -t.

Imádom nagyon és élvezem a vele töltött időt, de másra már nem sok jut. Border keverék kutyus így ennyit igényel. Párom nélkül lehetetlen küldetésnek érezném. Van,hogy muszálj elmennem elintézni valamit,vagy lebetegszem.. ilyenkor nagy bajban lennék,ha nem lenne segítségem.

2018. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Reggel leviszem pisilni munka elott este munka utan ismet seta.

Pisilestol nem felek mert ha rajon van bent pelenka.

Rossz hogy nemtudok veluk tobb idot tolteni de kutya nelkul nemtudom elkepzelni magam. 2 benti kutyum van amugy.

Ha van parom vagy valakivel elmenni akkor hetvegente kirandulunk veluk vagy nyaron elmegyunk uszni.

De ha nincs kivel akkor csak a varosi seta marad harmasba.

2018. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!