Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan értessem meg a kutyámma...

Hogyan értessem meg a kutyámmal, hogy NEM BAJ, ha bepisil?

Figyelt kérdés

Veseproblémái vannak, és az orvosunk mondta miután kiderült a betegsége, hogy valószínű nem lesz szobatiszta sosem.

Nem is volt az soha sem. Mindig bepisilt napi 2-3x.

Szegényt mindig letoltuk, amikor épp pisilés közben tetten értük. SOHA NEM BÁNTOTTUK!!!

Amióta tudjuk, hogy a veséjével gond van, azóta természetesen nem csesztük le, sőt én amikor épp "tetten érem" meg is simogatom.

Mindig nézi, ahogy a felmosót a kezembe veszem, és utána elfut. Úgy csinál, mintha bármikoris megkergettem volna vele. Szabályosan fél a felmosótól szegényke.

Amióta tudjuk, hogy beteg, én felmondtam a munkahelyemen, és párom dolgozik jelenleg csak. Szerencsére semmiben nem szenvedünk hiányt. Pár hónapja ez a helyzet.

Én 3 óránként becsületesen leviszem, hogy tudjon pisilni, de van, hogy ígyis 2 séta között besikerül egy a megszokott kis helyére, és odapisil. Este éjfélkor jön fel utoljára, és reggel fél 6kor párom viszi le munka előtt. Az éjszakát kibírja - alszik végig.

Nem szeretném, hogy félve pisiljen fent, mert hát muszáj neki pisilni.

Semmi jelét nem mutatta, hogy beteg lenne, így egyszerűen szobatisztaságra próbáltuk nevelni, most meg szeretnénk visszavonni a fejében ezt.

Amúgy "szobatiszta", mert a nagy dolgát csakis lent végzi el.

Kérlek segítsetek. Tudom nem szokványos kérdés.

Gondolkoztam, kis kutyapeluson, vagy kis műfüves tartókán.

Amúgy kb 1 év múlva a helyzet megoldódik, mert kertesbe költözünk. Ott ki be járatos lesz, és lesz neki kutyaajtó, hogy ha dolog van, akkor csak mehessen, ahogy jólesik neki.

De jelenleg, amíg panelban lakunk nem tudom hogy oldjam meg.

Van, amúgy, hogy napi 1x, vagy egyszer sem pisil be, de általában 2x-3x be szokott.


2018. júl. 20. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%
Tudod mér mondott fel azért mert lusta volt dolgozni, adódott egy lehetőség amire foghatta a dolgot és élt vele.Igen nagy az esélye hogy a párjának ez nem tetszett annyira ugyan úgy mint a húgyszag a lakásba és néha rávert a kutyára a feltörlővel mikor hősünk nem látta.
2018. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
Az én válaszomat nem tudom miért törölték. Annyit írtam hogy én is megtenném ezt,ha a macskám lenne beteg. 15 éve a legjobb barátom,sosem beszél vissza és mindig ott van amikor szükségem van egy kis szőrös szeretetre és dorombolásra. Erre jött valami idegbeteg pszichó fazon aki fröcsögött,hogy mi az hogy az ember jobban szereti a macskát mint a többi embert és hogy az ilyen emberek vicsorognak a társadalomra(???) Én pl. nem mondtam ilyet,családom is van,emberekből,férjjel és gyerekekkel. De a macska is része ennek,és a férjem is venne ki szabit ha beteg lenne,mert az övé is és felelősséggel tartozunk érte,nem hagyjuk megdögleni a kukák mögött ha valami baja van.
2018. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Azért ne dicsérd meg, mert bepisil. Ha agyon dicsérd, éy kertes házba költöztök, ugyanúgy be fog pisilni, hiszen dicséretet kap érte. Csak takarítsd fel.
2018. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%
ja aki nem ért egyet a nézeteikkel az már psyho mi ?
2018. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%
akinek itt gond van az agyával az nem én vagyok ,nem én mondtam fel a munkahelyemen egy kutya miatt
2018. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
98%
Neked valószínűleg semmilyen állatod nincs és kiskorodban nem szeretett senki,anyád is telefonon szoptatott,azért lettél ilyen gonosz,öntelt és érzéketlen akinek superiority complex-e van,ő az isten,az állatok meg nem érnek semmit. A macskámban több érzelem van mint benned,pedig csak egy macska aki dobozba kakál és nyalja a golyóit. És pontosan tisztában is vagyok ezzel,nem tartom embernek, nem a "kisbabám".
2018. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
van kutyám macskám anyum pedig nagyon szeret ,csak az állatok dolgot tudom a helyén kezelni .sőt az állataim is nagyon szeretnek ,sőt a párom is meg a tesóm meg a haverok is ,csak nem vagyok fanatikus
2018. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
és tudod mit pont ti vagytok azok akiket nagy valószínűséggel nem szeretett senki ezért menekültök az állatok imádatába
2018. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor foglalkozz a haverokkal ne ide írkálj jó? Vagyis nekem ne....
2018. júl. 21. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!