Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű kutyát...

Milyen nagytestű kutyát ajánlatok egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nem egy átlagos 17 évesről van szó. Mindig első a felelősség és utána a haverok. Már van egy teknősöm meg egy tengerimalacom.

Az alábbi lehetőségek vannak: németjuhász, bernipásztor, komondor, bernáthegyi, husky, kaukázusi, golden retriwer, kuvasz, német dog


2010. jún. 18. 21:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%
Kössz a lepontozást, úgyláccik az nj-ről egy rossz szót nem lehet mondani! Leírom, hogy sok a szaporított ideggyenge kutya, erre lepontoztok.Kösz bmeg. :D Fáj az igazság?:S
2010. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nekem is németjucim van,mégis tök normális -_-
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Archangel ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de itt van pár vélemény:

- Bernáthegyi nagyon nagy, de ugyanolyan jámbor... :D aranyosak nagyon, de nekem személyes tapasztalat azt mutatja, hogy nagyon betegesek... (lehet csak én vagyok átkozott)

- Komondor és Kuvasz, na ezeket felejtsd el, idegbeteg kutyák véleményem és tapasztalatom szerint, ha ilyet látok szabadon már rég baj van.

- Német dog: ha szeretsz nyáltengerben úszni... meg ha elkezd játszani, tutira borulsz, taníthatod akárhogy. Találkozik egy másik kutyával, elkezd pörögni-forogni, te meg már a földön vagy.

- Kaukázusi: eszméletlen nagy törődést igényel a bundája, és ugyanúgy mint a német dog, iszonyatosan nagyra nő és felborít...

- Golden: nagyon aranyos és hálás kutya, ezt csak ajánlani tudom, könnyen tanul és családcentrikus

Németjuhász: Nagyon agresszívek, van 3 is nálunk. Veled és a családdal szemben soha még csak nem is morognának, de idegennel nem raknám őket 1 légtérbe, ha nem vagyok ott. Házőrzők, nem is kell tovább ragozni :)

Husky: Na jelenleg egy ilyennel lakom együtt... Huskyt csak akkor vegyél, ha nagyon jó kiképzőnek tartod magad. Én azt hittem, most meg szívok! Rendkívül makacs, visszafelesel, nem fogad 100%ban szót, csak ha jutalomfalatot lát. Napi 20kilómétereket sétálok vele, de ha egy nap nem tudom elvinni nagyobb sétára, akkor megőrül és a lakásban fel-alá rohangál, a képembe ugat és egész este panaszkodik. Pozitívum: rendkívül szeretetéhes, imádja a gyerekeket, ha meglát egyet, egyből feszül a póráz, mert oda akar menni hozzájuk :) Egy kis plusz negatívum róla: szökős az tuti, ha kertes házba veszitek, 2méter kerítés alá nem adhatjátok, vagy bottal üthetitek a nyomát, valamint a kerítés környékét beton járdával érdemes végigvezetni, mert kiássa magát!

2010. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!