Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti másképpen néznétrk a...

Ti másképpen néznétrk a párotokra ha megtudnátok, hogy régen kiskutyákat ölt?

Figyelt kérdés
17-8évesen kb 15-20 éve.
2018. júl. 22. 02:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudnék rá ugyanúgy nézni soha többet. Egy 17-18 éves MÀR NEM GYEREK és az, hogy ilyeneket tett, utal arra, hogy valami nagyon nem stimmel neki. Aztán elgondolkodnék, hogy milyen emberbe szerettem bele? Ès mi a baj velem is?

Szakítanék, ez biztos.

2018. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%

#17 Azért nem láttál még ilyet, mert szűklátókörű szemellenzős nethuszár vagy!


Menj ki vidékre, ahol a falun az embereknek a sertés és csirke a mindene, a kutya pedig 1,5 méteres láncon rohad, az ólja egy hordó, innivalót pedig egy retkes lábasba kap. Orvost, chippet, oltást sose látott a kutya!


Magyarország az állattartásban van a legnagyobb képmutatás! A kutya szép és jó és aranyos amíg kicsi. Ha megnőtt mehet a hátsó udvarra ugatni és sz**rni és várják, hogy 15 év után végre megdögöljön. Minden vidéki házhoz KELLLL a kutya. A kutya nevelése NULLA, csak ki van vágva a kertbe...

2018. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
55%

Vidéken azok az emberek akik jólbánnak a haszonállataikkal és szeretik Őket, azok a kutyáikkal is jólbánnak.

Az valóban alapvető probléma, hogy sok kertesházban élő ember nem sétáltatja a kutyáit, nagyjából sejtem melyik rétegre gondolsz.

De ezek az emberek nem tartanak haszonállatokat, nem is alkalmasak rá.

2018. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
57%
és ha valakinek a kutya a haszonállat? kultúrafüggő
2018. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem kínai a párod véletlenül, és 18 éves koráig ott élt?

Ott szeretik nagyon a zsenge kiskutyákat:(

2018. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
25%
Abban a pillanatban szakítanék vele éa fel is jelenteném.
2018. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%
27-es feljelentenéd :D Ez viccnek is rossz.Pont letojják a jelentgetésedet amit valaki bemondása alapján több évre visszamenőleg követett el főleg amikor még nem is voltak állatvédelmi törvények és abszolút semmi bizonyíték nincs az egészre,meg réges rég el is évült a dolog.
2018. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
94%

Egy 17 éves nem gyerek már annyira, hogy egy ilyet csak úgy el lehessen neki nézni. Nyilván másképp néznék rá, mert ok nélkül vetett véget egy állat életének. Én szeretem a haszonállatokat is, tartok is otthon nyulat, csirkét, galamot, libát, kacsát, vágás céljából, de emellett minden tiszteletet megkapnak, minden nap kint járják a hektárokat (nyulakat leszámítva persze) legelve a zöldet és emberséges körülmények között vannak tartva, de hús célból. Ha eljön az idő a legkíméletesebben kerülnek levágásra. Sőt, vannak kedvenceim, akik a baromfiudvarban nem lesznek levágva soha, már 6-7 éves tyúkok, őket is ugyanúgy lehet szeretni.

De ez, hogy valaki bármilyen állatot ok nélkül öl meg szerintem elfogadhatatlan. A haszonállatok is okkal vannak megölve, ez így helyes, de ettől még én sem értek egyet a kegyetlen nagyüzemi tartással. Viszont a magyar törvények megkülönböztetik a társ- és haszonállatot, a társállatok életét hús vagy prémszerzés céljából, ok nélkül kioltani szigorúan tilos.


És még egyszer megjegyezném a nagy haszonállat kanapévédőknek akik itt fröcsögnek amit már egy régebbi hasonló kérdés alapján megjegyeztem: nem látom hogy száz számra mentenétek a hátsó udvarotokba a teheneket, juhokat, kecskéket, pulykákat és baromfikat. Ha ugyanolyanok mint a kutyák, macskák akkor mi a probléma, miért nem tartjátok őket magatok mellett?

2018. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
20%
anno a tenyésztők is szelektáltak, ha sokat ellett a szuka, akkor kivettek alóla annyi kiskutyát, hogy maradjon 6, a többit "megölték", mert fontos volt, hogy ne amortizálják le az anyakutyát. Mondjuk nem is volt ennyi kutya régen kidobálva, meg menhelyen.
2018. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

28. Mert szerinted mindenkinek van lehetősége hova tenni a teheneket?

Eleve hátsó udvarban nem helyes tartani, de valakinek hátsó udvara sincs.

Valamint az állat szempontjából mind1, hogy giszteled e, Ő leszarja a tiszteletedet, Ő élni akar...

2018. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!