Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alphazoo boltról vélemények?

Alphazoo boltról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy nagyon drága-e még hogy a termékek jók-e
2018. júl. 24. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Néztem a weblapjukat, a legvacakabb felszereléseket árulják kisemlősöknek (engem ez érdekel), amit persze ezer másik helyen is kapni. Ha hoznának német minőségi cuccokat a kínai/szláv vackok helyett, bemennék vásárolni, így maradok a Fressnapf-nál.


Ha pedig valamelyik Alphazoo-s vagy, aki így akarta reklámozni a boltot:

Siralmas, hogy a minőség csúcsa itthon a Trixie, ami vacak, nem biztonságos és pocsék a kidolgozásuk. Legalább spatula és állatbarát ragasztó/festék lehetne a választékban.

2018. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A termékek jók, és drága. Ha tápot akarsz venni, akkor érdemesebb az internetről rendelni, több ezer forintot spórolhatsz meg. Felszerelésben szerintem nem rossz, ha nem akarsz külön csak ezért rendelni, akkor közel azonos áron megkapod ott is. Néha van 20%-os akció minden termékre, és havonta van akciós újságuk is.
2018. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (első kommentelő nem dolgozom ott)
2018. júl. 24. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, amiert kedvelem oket, mert naluk kaphato Orijen illetve nehany nemet marka, ami nem is rossz. Itt vagy nagyon jo vagy nagyon szar cuccokat kapsz, kozep atmenet nincs mint a Fress-ben.
2018. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan árban mint a fresi szerintem.


Én is online rendelek tápot sokkal többet spórolok.

2018. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kutya száraztáp ott 11eFt, amit online megrendelhetsz 7eFt-ért. Túlárazott az Alpha Zoo.
2023. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!