Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg erre a...

Hogyan tanítsam meg erre a kutyámat?

Figyelt kérdés
Hogy tudom megtanítanni arra "hogy szégyelje magát" a kutyám? Vagyis arra gondolok h a tappancsát felteszi az racához. Nagyon aranyosak akkor : ) nem is tudom hol láttam már ilyet amúgy nagyon sok trükköt tud a kutyám ül fekszik gurul meg csomo mást is, de ezt a trüköt nem tudom elképzelni h tanítsam meg neki. pacsit azt tudja pl. abból akartam kiindulni de csak utána öszekeverné a 2 trüköt, meg még nem sikerült nála elérnem h magától tegye oda a tappancsát. Zet kéne valahogy elérni de hogyan? : D
2010. jún. 19. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a westim csinálja :D

de nekem nem így..

hanem este mikor már aludnék itt alszik mellettem amugy :D

és mondom neki hogy aludjál kicsit mérges hangon erre ő meg kifekszik a tappancsával eltakarja a szemét :D

2010. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nah, erre gondoltam :D csak enyém nem csinálta még soha... :D ha csinálná 1szer megdicsérném falat és kb 5szöre meg is jegyezné mert elég tanulékony... utána már csak gyakorolni kéne vele...

csak azt elérni valahogy h magától csinálja :/ ...

2010. jún. 19. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogy lehetne megtanítani nekem a kutyám magától csinálta :)

de valahogy próbálgasd .

üljön le és mancsát emelgesd a szeméhez és közbe mondjad neki h szégyeld magad.

de lehet hogy így meg azt hiszi h nem szabad ülni xD :D

foggalmam sincs hogy lehetne :/

2010. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tesznek gumit az orrára. Amikor le akarja szedni, a megfelelő mozdulatnál klikker és juti. A vezényszót is akkor kell mondani.Vagy tejfölös dobozt húzol rá.

Az enyémnél igaz, ez nem jött be, mert ő oldalról ,hátulról belenyúl és úgy szedi le:))

2010. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még azt is hallottam, hogy celluxot teszel az orrára és amikor azt le akarja szedni akkor mondod a parancsszót!
2010. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy laza hajgumit tett a szájára, és miközben a kutya szedi le magáról, mondod a vezényszót, és jutifalat. Egy idő után hajgumi nélkül is megy.
2010. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gyerekek ez köszönöm szépen :D probléma megoldva :D innen már tuti meg tudom neki tanítani :)
2010. jún. 19. 22:38
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hittem egyszerübben megtanulja... de csak akkor csinálja még ha rajta van a gumi :S amúgy meg se mozdul ha nics rajta... ráteszem és addig vár amíg mondom neki a parancsszót és nagyon szépen le is veszi... és jutalom... azt gondolja h az a dolga h vegye le a gumit az orráról nem az h felnyúljon az orához
2010. jún. 30. 09:33
 9/9 A kérdező kommentje:
mostmár nagyon szépen csinálja, gyakorlás kérdése az egész köszönöm a kommenteket
2010. okt. 27. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!