Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kiskutyának jó minőségű...

Husky kiskutyának jó minőségű táp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan kapok egy Husky kölyköt,de nem tudom milyen táp lenne a megfelelő neki. Valami márka javaslatotok lenne?(a márkán belül melyik lenne célszerűbb?)

Akiktől hozzuk azt mondták,hogy a tápon kívül konzervet és egyéb főt ételt kap. Azt szeretném még tudni,hogy ez mennyire tesz neki jót? Folytassam vele ezt az étrendet?



2018. júl. 26. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan lesz a kiskutya? Ha új helyre kerül, akkor minimum 2-3 napig kapja azt amit azelőtt, akkor is, ha nem volt jó minőségű az étel.

Konzervből ritka ami tényleg jó, és igazából szükségtelen, ha van egy jó tápod. 8-10 hetesen már bőven esznek szilárdat a kiskutyák. A főtt étel sem kell, szerintem maradj egy minőségi tápnál, ha váltasz.

2018. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

És akkor pár javaslat, mert erre vonatkozott a kérdés:

Real Nature, N&D, Carnilove, Platinum, Wolf of Wilderness, Petvita. Az én kutyám Petvita Juniort evett a tenyésztőnél, és nálam is 5 hónapos koráig, mikor nyersre váltottunk.

Magas hústartalmú, gabonamentes tápkat nézegess. Olcsóbb árkategóriában jó lehet a Brit Premium vagy a Josera.

2018. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, mi Brit Premiumot eszünk. Nagyon bejött, jó áron van, minőségi, és a kutya is szereti. Ennek a márkának a kicsivel drágább, de jobb minőségű változata a Brit Care, én szeretnék erre váltani, de mivel a kutyus hivatalosan páromé, a döntés az övé lesz, a cicámat viszont mindenképp átszoktatom :)

Én jó szívvel merem ajánlani ezt a márkát :)

2018. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Ezeket a tápokat hol tudom beszerezni? Esetleg Fressnapfban találok? :)

A kiskutya ismeröstől lesz. Az anyukát tenyésztőtől hozták.

2018. júl. 26. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, Real Nature van Fressnapfban is. Én a wilderness halas (lazacos) tápot ajánlanám első körben. (nem büdös a táp, nyugi)
2018. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
N&D legjobb. ;)
2018. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Tehát szaporítótól lesz keverék. Mily meglepő. Az egy dolog, hogy divatból kell huskyt tartani, de hogy még a felelősség sem megy!
2018. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már elnézést,de nem keverék a kutya! Nem tudom honnan jött le ez neked. Az apuka mindkét szülője tenyésztőtől volt. Tehát nem keverék egyik kutyus sem. Egyébként teljes felelősséggel válaltuk a Huskyt,hisz nem könnyű kezelni,mert makacs és szökös típus.
2018. júl. 26. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs törzskönyv, akkor keverék. Honnan tudod, hogy honnan vannak a szülők? Hisz azt sem tudod bizonyítani, hogy kik a szülők! Ja, hogy a szaporító barátod azt mondta? De ő sem tud erről semmi garanciát mutatni! Tehát szapis keverékek, tőled pedig nagyon távol áll a felelősség, ha szaporítótól veszel kutyát!
2018. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szóval,ha nincs a kutyának törzskönyve,de mindkettő szülője egy fajtájú,akkor keverék. Ekkora marhaságot! xD Nem szaporítól vannak. Ez az egész egyszeri fedeztetés volt.

Mindegy ezt a témát hanyagolom. Nem is értem hogy jött ez ide,amikor a tápról volt szó.🤦

Köszönöm a kérdéssel kapcsolatos válaszokat!

2018. júl. 26. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!