Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kiskutyának jó minőségű...

Husky kiskutyának jó minőségű táp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan kapok egy Husky kölyköt,de nem tudom milyen táp lenne a megfelelő neki. Valami márka javaslatotok lenne?(a márkán belül melyik lenne célszerűbb?)

Akiktől hozzuk azt mondták,hogy a tápon kívül konzervet és egyéb főt ételt kap. Azt szeretném még tudni,hogy ez mennyire tesz neki jót? Folytassam vele ezt az étrendet?



2018. júl. 26. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Hivatalosan (és nem hivatalosan is) a kutyád keverék! Ez tény, fogadd el! A szaporítója meg szaporító! Te meg felelőtlen gazda vagy, mert szapit támogatsz. Ezek tények, hiába vered kina hisztit.
2018. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Eü szűrès, tk kicsiknek szülőknek van? Ha nem egy szaporítótól vásároltál.
2018. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én voltam aki a Brit tápot ajánlotta, ennek a márkának külön webshopja van, íme: [link]


OFF: Az a kutya, amelyik nem rendelkezik törzskönyvvel, de hasonlít, vagy épp pont olyan mint egy adott fajta, fajtajellegű keveréknek számít. Ez nem sértés, nem rosszindulat, hanem tény, amit ha nem fogadsz el akkor is tény marad. (Illetőleg az az ember aki törzskönyv nélkül adja vagy ajándékozza el a nála született kölyköket, szaporítónak számít. Ez szintén egy tény, akár tetszik, akár nem.)

2018. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!