Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shetlandi juhászkutya első...

Shetlandi juhászkutya első kutyának okés lehet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kinek. Írj arról, hogy hogyan tartanád, mit enne, mennyit mozogna stb.
2018. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
0 infó alapján nem
2018. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Direkt nem azt kérdeztem, hogy nekem megfelelő lenne e, hanem hogy van e olyan akinek megfeleő lenne...

Mivel a rottweilerre, dobermannra ITT Aazt írják, hogy semmilyen körülmények között sem jó első kutyának.

2018. júl. 29. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ber, akinek jó lehet. Ha a kellő foglalkozást, munkát biztosítja neki a gazda.
2018. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ismerősöm, akinek ez volt az első kutyája, 10-12 éves korukba kapták és full jól elvannak vele. Bár ők verseny szinten sportolnak velük :)
2018. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberen múlik az első kutya. Ha mész kutyasuliba, maradéktalanul ki tudod elégíteni az igényeit, akkor akar dobermannt is vehetsz, ha az az álomfajta. A kutya a lényeg és a te eletviteled. Ha tudod úgy alakítani, hogy az jó legyen a kivalasztott fajtának, akkor vedd azt.
2018. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, bármely kutya megfelelő lehet első kutyának, ha a gazdája felkészült a fajtára, és annak megfelelően tartja, neveli, és szükség esetén segítséget kér szakembertől is.


Nekem spec. a dobermann volt az álomkutyám, egyben első kutyám is. Nem volt semmi gond vele.

2018. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!