Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer gazdák! Mi most vettünk...

Boxer gazdák! Mi most vettünk egy 9 hónapos boxert de senki nem lesz itthon szeptembertől, ti otthon meritek hagyni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nem viseli túl jól a magányt és még kicsi is. Ti egyedül szoktátok hagyni? Ha igen hogy viseli ? Vagy érdemesebb lenne valakit szerezni mellé aki vigyáz rá? Pl:nagymama
2018. aug. 2. 00:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és utána néztunk kedves utolso valaszolo volt is már ilyen kutya rokonoknak ők is mondák h milyen.
2018. aug. 3. 22:34
 12/13 anonim ***** válasza:
60%
A boxer rövid szőrű társasági kutya! Mindig is lakásban tartották, erre lett kitenyésztve! Hogy a felelőtlen ismerősöd mit mond, nem mérvadó! Sem az alkata, sem a szőre, sem a habitusa nem teszi alkalmassá a kinti életre! Ha ennek sem tudtál utána nézni, akkor igenis megkérdőjelezhető az intelligenciád, felelősség tudatod. Ha utána néztél csak te az ilyen dolgokban n hiszel, akkor szintén.
2018. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Boxerem van.Családtag, benn van velünk.Kertes házban élünk,de sétálunk,kutyasuliba is jártunk vele.Nincs soha egyedül,több generációs ház,a nagyszülők mindig itthon vannak.Nagyon fázékony,nekem nem lenne szivem kinn tartani,illetve tudom,hogy már csak azért sem viselné jól, mert ő azt igényli, hogy ott legyen ahol mi.Van ismerős,ahol kinn van a boxer,nyilván ezt szokta meg,de én az enyémet semmi pénzért nem tartanám kinn.Fűtött kutyaházban sem, nagyon igényli a szeretetet és a gazdái közelségét.A boxer különleges,nem egy kerti kutya egyáltalán.
2018. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!