Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjek a szomszéd kutyájá...

Mit kezdjek a szomszéd kutyájával?

Figyelt kérdés
Minden egyes éjjel hajnali 4-fél5 körül arra ébredek, hogy a szomszéd kutyája elviselhetetlenül ugat az ablakom alatt. Szóltam már miatta a szomszédnak, de azóta se változott semmi. Nem is zárja el éjjelre vagy valami.. Tarhatatlan ez az állapot, mert nem tudom magam kialudni és egész nap kialvatlan vagyok pedig egy elég komoly vizsgára kell készülnöm augusztus végére és képtelen vagyok koncentrálni. Valaki tudja,hogy hol tudom ezt feljenteni?? Vagy bármi mást tenni?
2018. aug. 10. 10:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
23%
Itt egyedül te forgatod a szavakat, és a te szövegértéseddel van a baj. Ha azt írom, hogy a füldugó megoldás, akkor szerinted nem egyértelmű, hogy miért írom? Igen, azért, hogy használd, ugyanis ha megteszed, akkor majd tudsz aludni. :D Hányszor leírtam már, hogy ellentmondasz saját magadnak? Először azt állítod, hogy éjszakára be kell zárni, mert nem tudsz aludni, aztán meg azt, hogy tanulni sem tudsz tőle, utána meg tagadod. :D Igen, mondtál ilyet, idézem. "Amikor hazaérek ugyanezért nem tudok klszülni államvozsgára?" Nem akartam személyeskedni, de tényleg ilyen segghülye vagy? Azt nem tudom, hogy a jegyzőről írtál-e bármit is, de mi köze a témához? Füldugóról pedig nem írtál semmit. "Azt gondolod hogy éjjel 30 fokban zárt ablakbál lehet aludni?" Ácsi! 1. az előbb még nem azt állítottad, hogy vettél füldugót? xD 2. De, azt állítom. Arról pampogsz itt, hogy ilyen meg olyan fontos a vizsgád, meg hogy nem tudsz rá készülni, mert ugat a kutya, de nem is teszel érte, hogy tudj rá készülni. Most akkor mi a fontosabb, a vizsga, vagy a büszkeséged, hogy neked már csak azért is igazad lesz? "De hogyha még lehetne is akkor nem fogom hallani az ugatást csak azért mert be van csukva az ablak??" Állj! Azt mondtad, hogy nem tudsz tőle aludni. Azt egy szóval sem állítottad sehol sem, hogy már az is baj, ha hallod. Az ablakot addig mondtam, amíg nem szerzel füldugót. De mivel van füldugód, nem az ablak miatt nem fogod hallani, hanem, találd ki... a füldugó miatt! De még egyszer mondom, azt sehol nem írtad, hogy az is baj, ha hallod. Nincs mit! :3 Volt már ugyanez a problémám, na vajon hogy oldottam meg? füldugóval... A halva született ötletekkel meg ne az dobálózzon, aki nem is hajlandó értelmezni a másik jó tanácsát, holott ő maga kérte. Arról fogalmam sincs, hogy miért van kutyád, de egyértelmű, hogy van valami bajod velük. Igen, vedd videóra. És ne "telefonhoz nyúlj", hanem várd meg, amíg közelít a kutyához, és indítsd el a felvételt.
2018. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
25%
Azt tudom, hogy mi a különbség. Az, hogy az anyjának jobban fáj. És? Azért ér többet a gyerek, mert az anyja jobban örült volna, ha a gyerek marad életben? A szövegértés pedig megint befigyel: egy büdös szóval sem mondtam, hogy bárki élete fontosabb lenne bárkiénél. Az egészben az a legbosszantóbb, hogy mennyien vannak, akik szerint az ember felsőbbrendű, magasabb rangú mindennél és mindenkinél a Földön, de mikor megkérdezem őket, hogy miért, egyik sem képes válaszolni, és itt vagy te, aki így vélekedik egy emberi életről.
2018. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
21-es, nem inkább az a troll, aki azért jön fel és ír ki egy kérdést, hogy provokáljon? Mert az világosan látszik, hogy a "kérdezőt" a legkevésbé sem érdekli a válasz.
2018. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Na jó te tényleg egy fucking troll vagy.
2018. aug. 10. 19:37
 25/41 A kérdező kommentje:
A füldugót ma vettem, mert itt többen is javasolták. Még nem tudom, hogy működni fog-e, de kétlem mivel olyan rohadt éles hangja van a kutyának. Ha egész nap kialavatlan vagyok akkor szerinted mikor haza érek nem leszek az? Ott mondtam olyat, hogy a munka után a kutyaugatás zavar? Hol van ebben az ellentmondás? Ha nem tudsz szöveget értelmezni miért keresel elkentmondást ott ahol nincs? Nem tartod érdekesnek, hogy csak te nem érted amit írok? Honnan veszed, hogy nem teszek semmit a vizsgáért? Tudod mi az az államvizsga? Elárulom aki eljut oda azért az már tett azért hogy meglegyen neki, nem is keveset. Nem mellesleg mit gondoltál hogy azért nem tudok aludni, mert nem hallom a kutyát? xxxxxDDDD most elárultad azt is, hogy mekkora intellektuális kapacitásod van xxD kérlek a következő válaszodban csak a korodat és a végzettséged írd meg, ha ezt nem teszed meg lezártnak tekintem a vitát
2018. aug. 10. 19:54
 26/41 anonim ***** válasza:
53%
a szomszéddal beszéltél?
2018. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Igen beszéltem és nem változott semmi.


55%osnak: tudod mit nem is érdekel a korod meg az iskolai végzettséged.. a szövegeid aéapján már kiderült számomra, hogy intelektusban magasan fölötted vagyok( még ha nem is tartom magam okos embernek) 2. Diplomámért megyek nem fogok vitatkozni egy IQ betyárral

2018. aug. 10. 20:06
 28/41 anonim ***** válasza:
0%
Az ellentmondás ott van, ahol mondtam. Ha nem tudsz szöveget értelmezni, nem az én hibám. Nem tartod érdekesnek, hogy csak te nem érted, amit írok? Mivel itt egyedül te vagy az, aki nem képes értelmezni. "Honnan veszed, hogy nem teszek semmit a vizsgáért?" Onnan, hogy háborogsz ahelyett, hogy tennél valamit azért, hogy tudj aludni. :D (szövegértés: 1) Nem. Azt gondoltam, hogy azért nem tudsz aludni, mert HANGOS a kutya, de azt egy szóval sem mondtad, hogy az is baj, ha hallod. xxxxxDDDD (szövegértés: 2) Most elárultad azt is, hogy mekkora intellektuális kapacitásod van. xxD Ja, majd te fogod "lezárni", aki pont azért jött, hogy generálja a vitát. xDDD Egyébként, csak hogy tudd, én már régesrég, az első kommented óta lezártam a vitát, úgyhogy engem nem tudsz felbosszantani. :3
2018. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Ahogy azt már korábban megmondtam nem vitatkozom senkivel aki alattam áll intelektusban, lezártam a vitát.
2018. aug. 10. 21:01
 30/41 anonim ***** válasza:
12%

HAa kérdező nem akar egy szál kutyát sem látni az udvarán megteheti. Nem az ő választása volt , hogy legyen ott a kutya.

HA kell akkor zárja el a szomszéd a kertbe igen 21négyzetméteren.

Van aki 10 nm-es panelbe él a kutyájával. AZ nem a kérdező hibája , hogy a szomszád nem sétáltatja az ebet.

HA más nem feljelentés , vagy hívd a sintért.

2018. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!