Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb ízületvédő és porcerős...

Legjobb ízületvédő és porcerősítő?

Figyelt kérdés

Először is nekem egy kicsi zavar van a fejemben ilyen téren. Egy sportkutyának ízületvédőre vagy porcerősítőre van szüksége? Esetleg mindkettőre? Eddig egyetlen terméket találtam, ami ízületvédő és porcerősítő is egyben, de az csak nagytestű kutyáknak való, nekem meg közepes kutyám van.

Ha veszek külön porcerősítőt és külön ízületvédőt és adom mindkettőt, az nem lesz túl sok?


Mindenképp szükségesnek érzem, hogy kiegészítsem ilyennel az étrendjét. Egyébként prémium kutyatápot kap (Carnilove) .


És melyek a legjobb ilyen készítmények? Amik lehetőleg nem 20 000 ft-os ár körül mozognak.


2018. aug. 26. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ízületvédő általában zöldkagylós termék.

A porc+erősító pedig cápaporcot tartalmaz, vagy a kollagén valamelyik formáját.

2018. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én növésben lévő nagytestű kutyának adtam C-11 komplexet, ez tabletta formában van, minden benne van ami kell. Viszont 2 doboz után sem éreztem a hatását, így kipróbáltuk az Apto-flex szirupot. Szerintem ez jobban bevált, de biztos kutyája válogatja kinek mi működik. Mindkettő jó igénybevett, idős, és fejlődő kutyák étrendének kiegészítéséhez. A zöldkagyló por is nagyon jó, bár szerintem egy sportkutyának valami "ütősebbet" vennék, ami komplexebb formula. Időnként adhatsz neki csontkocsonyát is, az is nagyon jó kollagén forrás.
2018. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a joint aid vált be nagyon. Ez egy komplex vagyis több összetevőt tartalmaz.
2018. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részemről a napi egy kávéskanál étkezési tiszta zselatint preferálom.
2018. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez humán, de adható kutyának:


[link]


Ez is humán, még több hatóanyaggal mint az előző:


[link]


Ami kifejezetten ebeknek való, de hatóanyagban szinte ugyanaz mint az embereknél:


[link]


[link]


Hasonlítsd össze az összetételt, és döntsd el ár/érték arányban melyik a legjobb. És igen, biztonságosan használható az általam linkelt két humán termék is, csak mindig el kell olvasni ugye az összetevőket. Amik szinte ugyanazok mint az állati termékeknél, sőt....

2018. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!