Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek melyik ízületvédő vált...

Nektek melyik ízületvédő vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Patella gyulladásom van, de az RTKra szeretnék felvételizni és alkalmasságiig meg lehetőleg rendbe kellene hozni a bal térdem..így nem tudok készülni futásra, ingára meg távolugrásra..igaz a futás miatt lett ez, hiába írtak 3 hónap pihit neki, már hová? Most nyilván nem futok meg nem terhelem ilyen időben...de hosszabb ülés után nagyon fáj..nyílt napon is voltam, a vonaton már majdnem megzavarodtam tőle..esetleg valami hatásos ízületvédő van, ami bevált nektek?


Béres porcerőt meg Condrosulfot írt a doki, de így is félek, hogy nem lesz rendben...1 hete szedem még igaz, de nem úgy tűnik mintha lenne hatása..



18/l



2017. jan. 29. 15:04
 1/4 anonim válasza:
Nekem a Donna kapszula használt, fájdalomcsillapítóként a Flector tapasz. (Van tablettában is-diclofenak tartalommal- de azt nem bírta a gyomrom. A legjobb szer a laza mozgás (szobakerékpár, gyors, vagy hátúszás-mellúszás ellenjavallt- séta) és kevés üldögélés egyfolytában. Javulást bármitől egy- két hónap múlva várhatsz. Úgy látom Te még nagyon fiatal vagy ilyen betegségekhez, utána kéne menni az okának. Sajnos a doki ezt nem fogja kezdeményezni, mert neki sokkal egyszerűbb felírni valamit, de Neked ez nagyon fontos lenne, mert a későbbi életminőséged meghatározhatja. Életmódváltás, étkezés váltás, esetleg testsúlyprobléma megszüntetése, részletes laborvizsgálat- ilyesmikre gondolnék. A tünet eltüntetése még nem gyógyulás.
2017. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak béres cseppet meg centrumot szedek, de ilyen panaszaim sose voltak :o
2017. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A futás miatt van.. elég sokat futottam, manapság 10-14km-t egyhuzamban.. még hogy egészséges.. :D
2017. jan. 30. 19:42
 4/4 Joó Gabriella 038 válasza:

Szia!

Nekem az Artroflex Plus vált be.

2017. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!