Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugat a kutya, mikor nincs...

Ugat a kutya, mikor nincs otthon a gazda?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A felső szomszédaim most kaptak egy kutyát/vagy csak eddig nem figyeltem még rá fel, de egész álló nap nyüszít és ugat a kutya mikor nincsenek otthon. Nem megállás nélkül, de már idegesítően, zavaróan. Mit lehet ilyenkor tenni? Van erre valami szabályzat vagy valami?

2018. szept. 5. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

A kutyának bármilyen szabályzatot is mutatsz meg, nem fogja abbahagyni.

beszélj a szomszédaiddal, hogy mi a helyzet. Ha most került oda a kutya, idővel elképzelhető, hogy megszokja az új helyét és a gazdái napi időbeosztását.

Annyi tolerancia meg lehet benned, hogy átvészeld ezt az időszakot.

Egyébként egész álló nap otthon tartózkodsz?

2018. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy hallod, hogy egész nap vonyit a kutya? :D
2018. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Örülj neki, hogy nem éjszaka vonyít/ugat egyfolytában!
2018. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, egész álló nap otthon tartózkodom. Megnézném bennetek mennyi tolerancia lenne ha reggel 6tól vonyítana felettetek a kutya. Véleményem szerint lépcsőházba nem való kutya amúgy sem, állatkínzásnak nem nevezném, de nem a legjobb az állat szempontjából.
2018. szept. 5. 14:39
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

finoman említeni kéne neki


amúgy felnőtt kutya is csinálja, sajnos pont kijutott nekem is egy ilyen a szomszédba de úgy látszik vki szólt mert egy ideje nem hallom, lehet elviszi vkihez napközben aki tud vele foglalkozni

2018. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Ejj de jó neked :D Bár ha munkanélküli vagy akkor nem irigyellek. Szerintem nem a lépcsőházban tartja a kutyát nem? Inkább a saját lakásában, ahol meg JOGA van kutyát tartani!
2018. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
kutyát tartani joga van de nem tudom mit szólnál ha feletted bekapcsolnék bömbölő zenét magam meg lelépnék estig...
2018. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
ja. és minden áldott nap....
2018. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Semmit nem szólnék, csak rád hívnám a rendőröket, mikor éppen otthon talállak, kutyával ezt nem lehet megcsinálni ugyebár. :) Nem azzal van bajom egyébként ha eddig nem sikerült volna kitalálni, hogy nyüszít, hanem hogy nekem esik rosszul, hogy szenvedni hallom egy 38 m^2-es lakásban. Home officeról úgy látom még nem sikerült hallani.
2018. szept. 5. 14:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint, nem az a felelős kutya tartás, hogy megveszed és bezárva a lakásban hagyod rohadni az állatot, hogy mikor kedved szottyan akkor adj neki egy kis figyelmet, törődést. De ha nem is azt, akkor legalább a szabad teret neki tudni kéne biztosítani. De természetesen mindannyian mások vagyunk, vannak akik kicsit több és vannak akik kicsit kevesebb empátiával. :)
2018. szept. 5. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!