Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyáktól hogyhogy...

Nagytestű kutyáktól hogyhogy nem féltek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 00:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell csesztetni őket ahogy fentebb is írták akkor le se sz@rnak, egyébként egy kistestű is simán szétharapja a kezed/lábad. Sőt.........
2018. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi a gond a tizessel?
2018. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Kedves hatos! Az a bizonyos szánalmas vagyok akkor aki a 2-3 kilos kutyától retteg. Szánalmasnak tartom vagy inkább szomorúnak hogy otthon ilyen nevelést kaptál. Nem ismerjük egymást szerintem én is beletudnéd tudnék kötni és szánalmasnak nevezni akár testi adotságod miatt is ami ellen amúgy nem tudsz mit tenni de nem teszem mert nem illik. Igen félek a kistestű kutyáktól bár most hogy felnőtt nő vagyok nagykárt nem tudona bennem tenni viszont mikor kicsi voltam és az utcán anyámék úgy rángatták le rólam Fifikét aki ami amúgy az arcomat is elérte akkor azért okozott egy kis traumát bár könnyen megúsztam a dolgot. Neked meg kedves hibátlan annyit tudok mondani hogy ha csak gondolj bele pl a kutyám a kicsit megrendez az 50kilójával te utána nyilván elkerülnéd de én szánalmasnak neveznélek mert amúgy velem nagyon kedves a drágám mennyire zavarna?
2018. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Lol akkor is szánalmas :D Gondolom az egértől és a miniatűr bogaraktól is rettegsz :D
2018. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazándiból attól félek hogy az ilyen neveletlen humorheroldoknak kell majd az én vagy a gyerekeim nyugdíját kitermelni mert akkor fix hogy éhen halunk.
2018. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!