Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Immunovet vélemények?

Immunovet vélemények?

Figyelt kérdés
Használtátok már az Immunovet immunerősítő készítményt? Betegség esetén, vagy megelőzésként? Hogyan vált be, milyen változást észleltetek a kutyán? Köszi a válaszokat.

2018. szept. 18. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megelőzés céljából használjuk a tablettás verziót, látványos változást nem tapasztaltam a kutyán, egyelőre beválik, azóta nem volt beteg, de az igazi nagy tesztje majd a hűvös, nyirkos, esős időszakban lesz úgyis, ha akkor sem betegszik meg szerintem akkor jelenthető ki biztosan, hogy működik. Mi egyébként béres cseppről váltottunk, az állatorvos mondta, hogy ez hatékonyabb készítmény.

Ami előnyét eddig tapasztaltam, hogy ez az egyetlen olyan ízesített tabletta, ami a kutyámnak is ízlik, nem nekem kell lenyomnom a torkán, ami számomra pozitív dolog.

2018. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. szept. 23. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Por formáját használtam, bár már több éve annak. Általános immunerősítés, roborálás céljából, tehát pl. betegség, műtét után, elég jó volt anno. De van egy autoimmun beteg kutyám, nála például ez negatív hatással bírt a tüneteire, ellenben a sima csipkebogyó őrlemény nagyon pozitívval.
2018. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!