Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tesz egy ember ilyet?...

Miért tesz egy ember ilyet? (Csak erős idegzetűeknek! ) Hogy én mit tennék azzal, aki ezt csinálta?

Figyelt kérdés

[link]

Forrás: [link]


Ezt meglátva, egyből az jutott eszembe, hogy én levágnám annak az embernek a kezét, aki ezt tette! Akkor én most roh@dék vagyok? csak én ítélem ennyire az állatkínzást? Van, aki szerint már túlzásba viszem az állatok iránti aggódásomat, sajnálatomat, szeretetemet.

Egyszerűen nem értem, mi késztethet egy embert, hogy ilyet tegyen.


2010. jún. 22. 18:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

19:11 teljesen egyet értek veled:(

Ez nagyon borzalmas aki ilyet tesz egy kutyával az nem is ember!:S

Sajnos a minap nekem is szembe kellet néznem egy állatkínzással!Még tavaly Amstaff kiskutyáim születtek és én csak úgy adtam a kicsiket oda hogy ha nem kell az illetőnek véletlenül akkor ne hogy ki dobja vagy valami hanem hozza inkább vissza!

Erre az a szemét oda adta egy olyan fiúnak aki kutya viadaloztatni akarta (mert azt csinálja a kutyáival) de én szerencsére időben rájöttem s elhoztam tőle a kutyát de szegény így is elég sovány volt és sebes,meg félt az emberektől de szerencsére sikerült megmenteni,és most már egész jól van!:D


Bocsika amiért hossz lett!:D

2010. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen kutya biztos szenvedett. :( Nem értem miért jó ez másnak. Talán viccesnek tartják vagy jól érzik magukat tőle. Tényleg nem tudom. Mindenesetre megkönnyeztem szegény állatot. Az biztos, ha a valóságban ilyet látnék azt nem hagynám szó nélkül. :( Nem baj egyszer ezeket a rossz dolgokat visszakapja az életben!
2010. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egy szétvágott fekete kutya(látszanak a szervei)
2010. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

:(

Istenkém,szegény kutya!!

Ez már súlyos probléma egy embernél aki ilyet tesz,és ki tudja ki lesz a következő áldozata?Mivan ha nem kutya lesz??:O

Miért kell azt a szerencsétlen kutyát büntetni??


Én nem börtönbe csuknám hanem MEGÖLETNÉM,nem érdekelne.

Nem vagyok az a hatalmas állatvédő,de ezt nem bírom elviselni.

Szétvágta a kutyát??!Könyörgöm miez??

De biztos hogy nállam egy börtönnel nem oldná meg a dolgot,hisz gondoljunk már bele,hogy oka volt,hogy ezt tette a kutyával,lehet,hogy csak ugatott a kutya és a """"""""gazda""""""""""" ideges lett és ezt tette mivan ha épp a gyereke sír ez nem ember,ez nem gazda ez egy SENKIHÁZI!!!

2010. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
" Brutális kegyetlenséggel végeztek egy kutyával Kecskeméten. A gerincét nyaktájékon mellkasig átvágták, bal oldalán pedig mintha ki akarták volna belezni. A szerencsétlen állat tetemét az Akadémia körút 61. szám alatt ház sarkánál dobták a fűbe. A képgaléria megtekintését csak erős idegzetű olvasóinknak ajánljuk!"
2010. jún. 22. 19:32
 16/25 anonim válasza:
Azért mert nem ember. Ezt most komolyan mondtam, azért mert valaki úgy néz ki még nem az, ezt manapság elfelejtjük, és a lehető legnagyobb hiba, hogy az ilyenekkel emberekként bánunk és aszerint is büntetjük őket. 3 év börtön?? Ugyanmár... egyrészt Mo-n ha jól tudom nem igen ítélnek el senkit állatkínzásért, max felfüggesztettet kap, másrészt, szerinted egy ilyen (emberi)hulladék mit csinál először mikor kijön? Mert szerintem az első kutyát min. megrugdalja aki szembejön... Írták már, halálbüntetés, kézlevágás vagy a falu határában combon kell lőni, oszt ha elvergődik a kórházba akkor egészségére... Ez a liberális duma, hogy a halálbüntetés nem visszatartó erő... Ha az nem akkor semmi... Egyes lényekre nem lehet máshogy hatni csak ha az életüket fenyegeted. Egyébként, ha jól tudom cigányok szórakoztak szamurájkarddal... ... ...
2010. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mertem rámenni a linkre, mert sajnos elég sok ilyen képet láttam már és a vége mindig az volt, hogy sírtam. Tudom, hogy most is sírnék rajta:(. Amúgy mi van benne?

Egyébként én is nagy állatvédő vagyok és mindig felháborít, hogy az állatkínzást rengeteg ember megússza büntetés nélkül. Bezzeg ha egy embert ölnek meg, akkor óriási felhajtás van meg minden tele van a hírekkel, ha meg egy állatot kínoznak, azért senki nap kap semmit. Mintha egy állat élete kevesebbet érne. Pedig számomra az állatok többet érnek az embereknél és rettentően fáj nekem ez az igazságtalanság, mert elég nagy az igazságérzetem. Ha ilyet látok vagy hallok, egyszerűen elfog a tehetetlen düh és a gyűlölet és sokszor alig bírom magam fékezni, annyira dühös vagyok. Ilyenkor mindig elképzelem, hogy mit tennék azokkal az emberekkel. Egyszer a naplómba is leírtam szép részletesen, hogy milyen életet és milyen kínhalált kívánok nekik. És azt kívántam, hogy legyenek boldogtalanok és szenvedjenek egész életükben. Tudom, ez nagyon gonoszan hangzik és anyu is azt mondaná erre, hogy ne kívánjak nekik ilyet, mert úgyis megkapják majd a büntetésüket valamilyen formában, mert az ilyen tetteknek következményeik vannak, de egyszerűen nem tehetek róla, hogy így érzek. Ez a kegyetlenség, ahogy az állatokkal bánnak és hogy szárazon megússzák az ilyen ro*hadékok, ráadásul még élvezik is amit csinálnak, ez kihozza belőlem a leggonoszabb és legkegyetlenebb énemet. Az ilyen dolgok kihozzák belőlem a kegyetlenséget és a gonoszságot, mert nagyon fáj látnom ilyen dolgokat és úgy érzem tehetetlen vagyok. Én igazságot akarok, hogy az állatokat is tiszteljék az emberek és vegyék őket élőlényszámba, és aki bűntettet követ el ellenük, az bűnhödjön meg, de kegyetlenül, hogy többet eszébe ne jusson még egyszer állatot bántani. Igenis az ilyen ro*hadékok kerüljenek börtönbe, de ne olyanba, ahol kényelmesen elvannak, hanem valami föld alatti hideg sötét kis lyukba. Vagy az ilyenek számára vezessék be újra a kínzókamrákat. Ugyanazt tegyék velük, mint amit ők tettek szerencsétlen állatokkal. Az ilyen emberek szánalmasak és nincs lelkük. Nem is értem, hogy tudnak éjjelente nyugodtan aludni. Remélem egyszer ezek az emberek tényleg megkapják méltó büntetésüket, ráadásul megsokszorozódva.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett és ennyire kitörtem, de tényleg nagyon dühít az állatkínzás és szerintem az, hogy ezekkel az emberekkel kapcsolatban így érzünk, normális reakció. Legalábbis én nem tudnék máshogy reagálni és figyelmen kívül hagyni az egészet.

20/L

2010. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
2 kommenttel feljebb leírtam mi van benne. Én is egyszer néztem meg. Bőven sok volt.
2010. jún. 22. 19:59
 19/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen ŰG.eciket meg kell kínozni!!!De hónapokon át tartó kegyetlenséggel!Valami sziopatákkal zsúfolt elmeroggyantakkal zárnám egy kínzókamrába mindet!Jitalálnék egy olyan börtönt ahova a pedofilokat és az állatkínzókat zárnám egy halyre...kezdeném a leggyengébbekkel...ahogy kihullanak jöhet egy erősebb...és így tovább...még arra sem lennének méltók,hogy ingyen éljenek a dutyiban az adófizetők pénzéből békésen...meg taníttassa őket az állam meg ilyenek...a nagy szart!!!Írtsák ki egymást a francba,a társadalom nem tűri meg az efféle viselkedést...ÖSSZAZÁRNI ŐKET!!!Kínozzáák egymást halálra!!
2010. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mint a filmben? Mi is a címe A halálraítélt?! Nem is rossz ötlet...
2010. jún. 22. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!