Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tesz egy ember ilyet?...

Miért tesz egy ember ilyet? (Csak erős idegzetűeknek! ) Hogy én mit tennék azzal, aki ezt csinálta?

Figyelt kérdés

[link]

Forrás: [link]


Ezt meglátva, egyből az jutott eszembe, hogy én levágnám annak az embernek a kezét, aki ezt tette! Akkor én most roh@dék vagyok? csak én ítélem ennyire az állatkínzást? Van, aki szerint már túlzásba viszem az állatok iránti aggódásomat, sajnálatomat, szeretetemet.

Egyszerűen nem értem, mi késztethet egy embert, hogy ilyet tegyen.


2010. jún. 22. 18:55
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Jesszus! Hogy lehet ilyen barom állat, aki ilyet tesz az állatkával?? Én az ilyen embert félbevágnám baltával és kidobnám a hóra, hogy ott szenvedjen napokig, de karóra is húzatnám, vagy esetleg kerékbetöretném!!!! GRR!! :(
2010. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Sztem itt valami állatáldozat lehetett.Nemolyan régen ugyan csak Kecskeméten , az egyik temetőben találtak egy hasonlóan kivégzett macskát.

Én csak azt remélem , hogy aki ezt tett a minimum hogy ugyan így végzi...

Különben a rendőrség foglalkozhatna vele komolyabban is , mert most egy kutya az áldozat , de az ilyen "emberből" lesznek az olyan gyilkosok , akik nem csak állatokat ölnek.

2010. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ja
2010. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Komolyan remélem, hogy megkapja amit érdemel aki ilyet képes tenni!Ha létezik a vonzás törvénye ilyen formában is csak arra fogok gondolni, hogy a tettest minimum kuty
2010. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ák marcangolják szét!!! Véletlenül elküldést nyomtam bocsi
2010. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!