Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket miért zavar ha egy...

Titeket miért zavar ha egy másik kutyás pont fordítva él és gondolkozik mint Ti?

Figyelt kérdés
... ha ezzel sem Nektek, sem a Kutyáitoknak, sem a társadalomnak, és főleg a saját Kutyájának nem árt, senkit nem zavar? Miért kell mégis támadni? Mi értelme van? Egyszerűen csak emberi szokás kilökni azt aki furcsa?
2010. jún. 23. 13:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

engem csak akkor zavar ha a hülyének nem lehet megmagyarázni, hogy:

- rosszat tesz a kutyájával (lsd. 8 éves emlőrákos pulit elletni)

- más embereket lát el munkával, utcakutya elöl veszi el a helyet a menhelyen (lsd. hobbi, keverék almok, beteg-szüretlen, tk. nélküli almok)

- ha nem érti meg amit 80 ember mond neki (lsd. mini - extra mini - mikro yorkie)

2010. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Ameddig a kutyának nem lesz tőle baja addig nem zavar. Sőt a kutyatartók jórésze elég sznob tud lenni. Viszont mostmár engem is érdekelne, hogy mire is gondolsz...
2010. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar,csak ne kössön bele az én nevelési módszeremben majd én eldöntöm.

Ez tényleg olyan mint a gyereknevelés hány féle ember van hány féle módszerrel?RENGETEG!

2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

Mert ha pont fordítva teszi a dolgokat ahogy te pont írod, akkor beteg kutyát vesz, ha beteg hagyja otthon agonizálni, szar kajával eteti, mocsokban bezárva tartja, kiengedi szabadon az utcára h sétáltassa meg magát nem törődve a kutyakaki összeszedésével...és még sorolhatnám.

miért is kéne ezt eltűrnöm? Tudtommal ez állatkínzás.

Te írtad így, hiába visszakozol: "pont fordítva"

Különben meg ha ténleg se magának, se a kutyájának, se a többi embernek, többi kutyának nem árt akkor arra nem is szólok. Én csak a kérdezők kérdéseire szoktam amúgy válaszolni és nem szoktam senkit fikázni, pedig vidéki vagyok és a kutyatartás teljes skálája felvonul előttem.

2010. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem mostmár tényleg érdekel , hogy miért vagy különc :P
2010. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy most mindenki letámad ha olvassa de:

Vannak olyan emberek akik társasági lények, imádnak barátkozni, a szeretik ha a kutyájuk mindenkit szeret, örülnek ha odamegy hozzájuk egy idegen, ha mindenki barátkozik velük, az ő életüket megkönnyíti ha mindenki segít a kutyája foglalkoztatásában, nevelésében, etetésében, hogy más is rászól ha kell, szívesen odaadja másoknak a kutyáját, elvárja hogy mindenkit maga fölé helyezzen az állat, mindenkivel ellegyen, szótfogadjon stb. Ők vannak többségben de nem csak ilyen ember van. Van olyan aki ezeket egy kicsit másképp gondolja vagyis teljesen ellentétesen, teszem hozzá a kutyájával egyetemben, mert olyan felelős hogy magához illő fajtát választ. És nem tudom ezt miért kell annyira támadni.

2010. jún. 23. 21:33
 17/21 A kérdező kommentje:
Szóval nem hinném hogy olyan nagy különc lenne. Biztosan láttatok már sokkal furcsább embert. Mégis mindenkinek elszáll az agya ha ilyen olvas, hall itt. És nem értem. Nem arról van szó, hogy a kutyáját a pincében tartja és még soha életében nem látott embert, állatot, világot csak kicsit másképp, szigorúbban, barátságtalanabbul gondolkozik a gazdája.
2010. jún. 23. 21:36
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Engem ez nem zavar. Én az előzőhöz tartozom:D De ha valaki szigorúbban neveli a kutyáéját vagy bármi más ahhoz mi közünk??:D. Ennyi:D
2010. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem baromira zavar, mert sokan beszolnak, piszkálnak, mivel szerintük "luxus", tk-s, kiállítási kutyám van.
2010. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon tud idegesíteni, amikor beszólnak, lenéznek, kritizálnak másokat. Amíg a kutyája jól van, kinek mi köze hozzá, hogy mit csinál? Mindenkinek megvan a saját élete, a saját értékítélete, a saját gondolatai, tervei, stb. Attól, hogy valaki nem úgy csinál valamit mint én, miért kéne nekem őt elitélnem? Az az ő dolga. Szerintem egyébként az emberek többségében benne van ez a "ha nem olyan mint én/nem úgy csinálja mint én, akkor az már nem jó" gondolkodás. Sajnos.
2010. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!