Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Elaltatás? :/

Mit tegyek? Elaltatás? :/

Figyelt kérdés

Kutyám sajnos nagyon beteg,ha műtétre kerülne a sor azt már nem valószínű,hogy túlélné

De látom rajta,hogy szeretne élni,de azt is látom hogy nagyon szenved

Mindig egy kis erőre kap amikor oda megyek hozzá és szeretgetem,beszélgetek vele

Ilyenkor eszik pár falatot,de szegénynek már az is nagy megterhelést okoz,hogy felüljön vagy hogy elvégezze a dolgát

Nem tudom mitévő legyek,mivel szegény tényleg küzd,de tényleg nem sok ereje van Bűntudatom lenne,ha hagynám ,hogy feleslegesen szenved

Mit tegyek?


2018. okt. 2. 15:17
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Benned különböző torzítások játszanak most szerepet, sajnálom azt hogy nem éretted meg,hogy mit is írtam

Megerősítési torzítás és valamennyire érzelmi is egyébként

Nem volt begyulladva a méhe,hanem daganatos volt

Áttétes volt,azt pedig nem lehet megmondani,hogy hol alakult ki elsőként a daganat mivel már jó pár helyen volt a szervezetében.

De neked olyat kellett írnod amiről egyébként kevés információval rendelkezel

2018. okt. 16. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!