Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kóbor kutya befialt hozzánk,...

Kóbor kutya befialt hozzánk, kinek szólhatok?

Figyelt kérdés
Párszor adtunk neki enni, ma reggel egy alom fogadott a fészerben. A menhelyet hívtam, de valami járvány van és nem fogadnak kölyköket. Önkéntes állatbarátokat nem ismerek a környéken.
2018. okt. 19. 08:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%

2-es választ eltávolították szerencsére, így minden válasz csúszott egyet, a negatív válasz a pozitív hozzászóláshoz került.Emiatt le lett pontozva.Mindegy.

Szentgotthárd hol van?Próbálok menhelyben gondolkodni, valamit kitalálni.

2018. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2018. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyákkal?
2018. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%

Ezt annyira birom... falu, az egyiknek lekölykezik a lutyàja, a màsik dobnà ki...


Szerintem ezek feljönnènek Pestre, megszèdülnènek a betonon... ivartalanítàsról hallot màr legalàbb egy ember a faluban? Felelös àllattartàs? Valami???!!!

2018. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Amit a 22-es írt, 2 menhely,állatvédelmi őrszolgálat nagyon jó!Vedd fel velük a kapcsolatot minél előbb!
2018. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%

Azért elképesztő, milyen szívtelen emberek vannak, na. Értem én, hogy egy idegen kutya odaállít kéretlenül a kölykeivel, és ez sokkoló...nekem akkor sem lenne tiszta lelkiismeretem, hogyha felmerülne bennem, hogy elvitetem őket gyepmesteri telepre. Az egy kölyöknek egyenlő a halállal.

Sokszor volt már példa rá, hogy belógott hozzánk ilyen-olyan állat, hidd el, nem nehéz emberségesen megoldani a helyzetet. Ő most titeket választott, mert etettétek, kedvesek voltatok vele. Ha már a nyomorult gazdáiban (ha vannak) nem bízhat, legalább ti ne lökjétek félre.

Komolyan ilyen nehéz helyet szorítani nekik pár hétre?

Nem értem... :(

Vas megyeiek vagytok: javaslom a Fekete István állatmentő egyesületet és az Állatmentők vasi egyesületét felhívni, ha őket még nem kerestétek fel. Csak a gyepit ne, kérlek.

2018. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Utolsó. Te voltál már életedben gyepmesteri telepen? Tudod, hogy mi folyik egy ilyen helyen? Mert a leírásodból az jön le hogy közöd nincs a témához
2018. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A parvo nagyon is reális félelem. Nem az illatosúti ebtelepből kell kiindulni, mert az valóban egy korrekt, állatok érdekeit szem előtt tartó hely. A gyepik nagy része nem ilyen...nem hiába hozzák ki a menhelyek sos az ott lévő kiskutyák nagy részét, ha azt a helyszűke és az anyagi terhek engedik.

Valóban nem voltam még gyepmesteri telepen, de beszámolót, és sürgető posztokat annál többet olvastam, amiben magánemberek kérik a kölykök mentését.

Mindezek ellenére őszintén remélem, hogy igazad van utolsó, és nem fognak pár nap múlva parvoban vagy egyéb, újszülött kutyára életveszélyes fertőzésben elpusztulni a kicsik. :(

2018. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anya be volt oltva akkor minimalis védelemmel rendelkeznek. De ez az egész helyzet úgy ahogy van nagyon elcseszett. Nekem legalábbis már elegem van a felelőtlen állattartókból. És a mai napig a többségüket meg sem lehet győzni az ivartalanításról
2018. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi lett vègül?
2018. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!