Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kihez tudok fordulni ha nincs...

Kihez tudok fordulni ha nincs pénzünk műtétre?

Figyelt kérdés

Lehet ilyenkor valami egyesülethez fordulni?

Több állatorvosnál is voltunk, de viszonylag későn derült ehhez képest ki hogy mi is a baj, de még ez sem 100%: nyakiporckorongsérv. És hat sajnos eddig is rengeteget költöttünk rá, most elküldtek MRI-re (70K) és ezután tudjak csak megmondani h műthető-e egyáltalán. A gerincműtétek is nagyon húzósak, és ez sajnos nem férne már be a a keretbe. Kitől tudok ilyenkor segítését kérni? Nyilván azt szeretnénk hogy meggyógyuljon


2018. okt. 23. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg, hogy van e lehetőség részletfizetésre
2018. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Bank-hitel, személyi kölcsön (most lehet azt mondani, hogy nem megoldás, de egy barátom kutyája hitelt vett fel hogy a bénulás után felépülhessen a kutyája)
2018. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan lakásbiztosítás amiben van kisállat-biztosítás csomag
2018. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
#2 a barátod kutyája hitelt vett fel? :D ilyen okos kutya nekem is kéne, intézhetne szabadfelhasználású kölcsönt :DDDDDDDDDDDDDD
2018. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem fog pénzt adni rá,semmilyen alapítvány.Nekik elég a saját kutyáikkal törödni,fizetni,stb,nem fognak egy gazdás kutyát is finanszirozni.Én nagy kutyabarát vagyok,de nem tudom,hogy hogyan is gondolod,hogy valaki pénzt fog költeni a te kutyádra.Családtól kölcsönkérni,banki hitel,stb.A te felelőséged.
2018. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!