Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem a szüleimet rá...

Hogyan vegyem a szüleimet rá hogy legyen kutyánk?

Figyelt kérdés
Már van egy 3 éves tacskónk és szeretnék még egy kutyát! Ezzel az a baj h a szüleim sehogy sem engedik meg h legyen még egy! Pedig én viselem a tacsinak is a gondját! Én etetem,itatom,játszom vele,sétáltatom! Nem tudom hogy miért nem engedik meg hogy még egy kutyám legyen! Pedig nagy kertünk van ahol futkározhatna kedvére! Golden Retrievert, vagy német juhászt szeretnék! Pénz is bőven lenne rá! VÁROM AZ ÖTLETEKET HOGY MIT CSINÁLJAK AZ ÉRDEKÉBEN H LEGYEN MÉG 1 KUTYÁM!
2010. jún. 24. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mert a tacsid nem okos és hűséges?
2010. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de nagyon is okos!:)(szerencsére) Több parancsot is gond nélkül végrehajt! Emlékszem rá amikor hazahoztam akkora volt h elfért volna a zsebemben! Nagyon édes egyébként!
2010. jún. 24. 17:10
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát a 4,8-as átlagodat lehúzhatod a wc-n, mert olvasni azt nem tudsz! "Első! A szövegértést még gyakorolni kell.:D" Ha te ebből azt veszed ki hogy a válasz neked szólt akkor nem tudom milyen fogyi iskolába járhatsz! :S Amúgy meg jó neked az 1 kutya is hidd el. Nem kell 2 kutyát kínoznod az akaratosságoddal.
2010. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne még egy kutyája!Esetleg egy németjuhász aki talán a házőrző is...nem csak egy kis tacsi!Mindig csak a kötekedés!Szánalmasak vagytok!Nem kérdezett semmi rosszat!

Napiszarra valók vagytok!


Kedves kérdező fogadj örökbe egy kiskutyát!!Ha haza viszed nem hiszem hogy haragudnának!Pláne ha nagy az udvar + tele vagytok pénzel!Bármelyik kutya tud okos lenni,hű meg pláne ez nem fajta függő!Nézz szét menhelyeken!Biztos lesz olyan akibe rögtön "bele szeretsz"

2010. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

egyetértek! arra válaszoljatok amit kérdezett, nem nektek kell megnevelni.


na szóval szerintem kortól is függ. szerintem a szüleid (ha 10-11-12 éves vagy) biztos azt hiszik hogy elég neked egy kutyust gondozni. ha kicsit idősebb vagy, akkor meg beszéld meg velük, vagy nálam egy hatásos módszer volt hogy csak hazahoztam egy kutyust :D és annyira aranyos volt hogy nem volt szívük kidobni. szóval nem mondom hogy csináld ezt, csak írtad hogy várod az ötleteket, mert ez a módszer abban is jó, hogy ha ott van akkor már látják hogy a tacsival is kijön, meg nincs vele semmi gond, akkor már engedékenyebbek mintha csak hallanák róla


na de amúgy ha lehet kutyád énis mindenféle képpen a menhelyt javaslom, manapság mindenki fajtisztát vesz, a menhelyeken meg ott van a sok szép, okos, barátságos, kedves, ártatlan kutyus, szóval ha nekem lenne egy másik kutyusom akkor tuti hogy menhelyről hoznám, te döntöd el igaz, de ha nem is akarsz onnan, legalább nézz körül, biztos akad olyan, főleg ha mondod hogy kb. milyet szeretnél.


sok sikert.

2010. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan legyen még egy kutyád. Látogass el egy menhelyre, nézz körbe, olvass hírdetéseket, és találj egy kutyust, akit szeretnél gondozni. Egyébként, szerintem a tacskód is egy jó játszópajtásra lelne, ha beszereznél mellé még egy kutyust. Jó kutyázást!
2010. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen ezt a sok választ!:) Körülnézek egy pár menhelyen is , hátha akad egy aranyos kutyus, és +otthont is adok egynek
2010. jún. 24. 20:20
 18/21 A kérdező kommentje:
bocs csak nem tudok írni! otthont adok egy árva, kis aranyos kutyusnak!:)
2010. jún. 24. 20:34
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

---------------------------------------------------------

[link]

__________________________________________________________

Az elsőnél golden keverékek a 2.nál NJ keverékek.

2010. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!