Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bérházba lakunk, mit csináljak...

Bérházba lakunk, mit csináljak, hogy meggyőzzem a szüleimet legyen kutyánk?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon aranyos Németjuhász kutyám kiskoromtól kezdve vigyázott rám. Nagyon régóta nincs velünk de én nem bírok kutya nélkül élni, ha lenne akkor nem ülnék a gép előtt órák hosszat.
2010. febr. 7. 11:30
 1/5 anonim válasza:

Nem ismerem a szüleidet, de ha eddig nem engedték, akkor szerintem ez után se fogják.

Nem akarlak bántani, de nem sokáig lenne így amit te mondasz. Egy ideig tök aranyos meg minden, de utána elhanyagolnád. Ez így szokott lenni.

De mond meg a szüleidnek, hogy volt már egy németjuhászod, arra is vigyáztál, azzal is foglalkoztál, engedjék már meg, hogy legyen megint. :)

2010. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Én is állandóan a gép előtt ülök és mindig is nagy kutyabarát voltam,imádom őket.Anyukám sose engedte meg hogy bérházban legyen kutyám,így nagyiméknál volt egy kiskutyus.

És 1éve miután a tesóm elköltözött itthonról vett egy kutyát magának,de mivel állandóan dolgozik szinte mi vigyázunk rá és ekkor jöttem rá,hogy nekem bérházba kutya NEM kell,nem való.Tele van a ház szőrrel,ráadásul vadóc is szétszed mindent,kora reggel ébreszt,napi 3X vigyem le és még foglalkozzak is vele!Olyan mint egy gyerek.

Persze ettől függetlenül anyukám imádja van úgy hogy egy hétig itt van...és már szinte ő is szeretett volna kutyát és végül én mondtam, hogy nem.

2010. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előzőnek: nem mindegyik kutya olyan, mint amelyikről te beszéltél. Mondjuk mi panelban lakunk, de nekünk nem hullik a szőre a kutyánknak, nem szed szét semmit, nem ébreszt fel reggel, és igen, lekell vinni napi 3x és foglalkozni kell vele, de ez benne van a pakliba. Gondolom a kérdező egy bérházba nem nagy testű kutyát akar, ha kapna egy kistermetű, rövid szörű kutyát, és jól lenne nevelve, akkor semmi baj nem lenne vele. (bocsánat, hogy sokat írtam)
2010. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ideiglenes befogadással. Nagyon akartam egy kutyát, de nem engedték. Anyának azt mondtam, hogy menjünk el valami menhelyre és jelentkezzünk ideiglenes befogadónak. Megtettük, volt kb négy kutya (mindegyik kb egy-két hónapig volt nálunk) akinek sikeresen gazdit találtunk, és időközben anya nagyon megszerette a kutyákat, rá jött hogy nem is annyira horror a kutya a lakásban, és be tudtam neki bizonyítani hogy gondozom a kutyát stb. (tehát nem unom meg 3 nap múlva...) és egyik nap mentem haza a suliból, ott volt egy kutya, kérdeztem anyát hogy egy újabb ideiglenes eb? És mondta hogy nem, ő bizony a saját kutyád. :) Tehát kaphattam egy saját kutyát (és mellette ugyan úgy csináltuk az ideiglenest is, szóval volt hogy 3 kutya volt nálunk. :D)

Próbáld meg ezt, nekem bevált. :)


(amúgy ezek a kérdések már nagyon unalmasak, minden héten van vagy 5. -.-" nem értem, miért olyan nagy dolog visszaolvasni. nem bántani akarlak, mert ott van fent a válasz is, de tényleg kezd már kicsit unalmassá válni... :S)

2010. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erről, hogy "reggel felébreszt" eszembe jutott, hogy szilveszterkor bent aludt velünk az amúgy kerti kutyánk. Pontosabban mi a hálószobában, ő meg kint az előszobában, de az ajtók nyitva voltak. Hajnali 5-kor már felébredt. Bejött hozzánk, megnézte a páromat utána engem (résnyire nyitva volt a szemem, de egyenletesen szuszogtam), konstatálta, hogy alszunk s visszament az előszobába. Megsajnáltam, mert gondoltam, hogy már pisilnie kell, és már nem durrogtattak odakint ezért felkeltem, hogy kiengedjem. Majd kiugrott a bőréből örömében, hogy a gazdi is felébredt! A lényeg, hogy egy falkatag nem zavarhatja alvás közben az alfa párt, hacsak nem ég a ház!
2010. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!