Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Pacsi c....

Mit gondoltok a Pacsi c. műsorról?

Figyelt kérdés
Én szeretem nézni, de volt már benne néhány felelőtlen gazdi.
2018. nov. 12. 15:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik,néha viszont eléggé unalmas.
2018. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem, hogy mindig csak VIGYÉL HAZA alpítványt reklámozzák vele. Annyi más szervezet van még.

Többször is elhangzott már az adásban, hogy egy-egy kutyára rengeteg jelentkező volt, és azok közül választották ki a legjobbat. Evvel a műsorral pedig csak mégjobban népszerűsítik ezt az egy szervezetet.

Holott más menhelyek meg dugig vannak kutyákkal, ott örülnének ha 1 jelentkező lenne valamelyik kutyára, nemhogy még több közül kelljen választani.

2018. nov. 24. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Meg is érdemlik a reklámozást, ők nem kérnek örökbefogadási díjat.
2018. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert máshol kérnek? :O

De a chip és oltás árát gondolom csak elkérik, nem?

2018. nov. 25. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyen kérnek, ők viszont nem. "Alapítványunk, valamennyi kutyát ivartalanítva, oltva, féregtelenítve, mikrochippel ellátva adja örökbe. Ezért nem kérünk és nem is várunk térítést.

Ha mégis úgy döntesz, hogy támogatnád munkánkat, hogy még több kutyának adhassunk esélyt, a gazdihoz jutáshoz, azt bármikor megteheted, és azt köszönettel elfogadjuk. A támogatás azonban nem feltétele az örökbe adásnak és nem befolyásolja döntésünket."

2018. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!