Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Mégsem...

Miért csinálja ezt? Mégsem nyugodt fajta?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves labradorom...

Fura a jelleme, mert mamám testvérét szerdán megharapta.

Azóta nagyon érdeklik a szomséd tyukok. A fél méteres beton alapzatot átásta majdnem. Ma át is bujt egy csirke

Családdal barátságos, meg van kötve, de napi 4 órát szabad a belső udvarban.


2010. jún. 26. 20:09
1 2 3
 21/28 Akiteki ***** válasza:
100%
Vidd be egy menhelyre, jobb lesz neki. Legalább esélye lesz, hogy gazdája lesz.
2010. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igenis meghallom, mert a család élete forog veszélyben..

Dikk, de mit tegyek, hogy ne menjen el?? Ás ás ás ás És csak ás...

Kérlek segitsetek..

hogy lehetne fokozatosan.

Ugy saj nálom szegényt.

De otthon van egy staffink, ugyhogy oda nem jöhet.

Itt meg mamám ugyis megköti

2010. jún. 26. 20:35
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha eleget lenne mozgatva, kifáradna, és nem lenne kedve ásni, meg tyúkot hajkurászni (kivéve, ha éhes, mert lehet keveset kap, főleg maradékból...)Gondolom unatkozik is, és jó hobbinak tarja, hogy valakivel fogócskázik. Nem is értem minek egy néninek nagytestű kutya. Vagy el kell kezdeni vele gyakorolni az udvaron pórázon sétálni, 1-2 hétig minden nap többször, majd az utcán, napi 2-3 alkalommal, de nem 10 percre, vagy el kell onnan vinni. Ez nem jó így neki. Ha valaki figyelne egy kicsit is a kutyára észrevenné. Mi az, hogy hurok? Gondolom nem kellemes neki, hogy egész nap a nyakát szorítja. Lehetne még sorolni. Egy biztos, az a kutya nincs ott jó helyen! Szerintem ajándékozzátok el.
2010. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mérgelődjetek rajta... úgysem érti meg aggyal hogy miket mondunk.Lehet hogy nem is magyar.



Felesleges neki felelősségről,következetességről,nevelésről beszélni,szerintem ő maga sem kapta ezt meg.

2010. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Remélem ez csak egy provokatív kérdés.

- egy korábbi válaszoló-

2010. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre, hogy palira vesz titeket?
2010. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
most őszinte leszek,ahogy elolvastam az első gondolatom:hogy úriste egy labrador láncon?ne is csodálkozz azon hogy agresszív kezd lenni!Én nem azt mondom hogy nem vagy jó gazdi..de azért egy labradorral foglalkozni is kell,nem csak a labradorral hanem minden kutyussal!Egy kutyust nem dísznek kell venni,hogy csak ugy meglegyen kötve.Minden kutya szereti ha foglalkoznak vele.Nekem most van egy 2 hónapos Golden retriverem,és már ő elvárja hogy foglalkozzak vele.Naponta több órát játszom vele és ő ettől boldog.Jah és igazuk van azok akik azt mondják hogy az nem kifogás hogy mérgezik a kutyikat arra.Én tudom milyen ha megmérgezik a kutyidat,nekem volt egy Chow Chow-um(Csau csau) es megmérgezték.Én megértem hogy nem szeretnéd hogy megérgezzék,de azért könyörgöm nem kell azt a kutyust fogságban tartani!!
2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mások is elmondták, de ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni.


KUTYÁT LÁNCON SOHA!!!!


Nem szabad. Csak két ötletem van, levenni a láncról, és mellé beszoktatni a lakásba is. Nem kell mindig ott lennie, de legyen bejárása. És persze emellet megkezdeni a kutya rendes nevelését!

Másik: elvinni másokhoz. Sürgősen. A láncra kötött kutya mást is meg fog harapni előbb-utóbb. A végén még el kell altatni, mint túl veszélyes ebet.


Nem értem, ezt miért nem reklámozzák, hogy ne láncon tartsák azt a szerencsétlen állatot.

Én nem is engedném ,hogy valaki így tartson kutyát.

2010. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!