Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta VS Keverék kutya?

Fajtiszta VS Keverék kutya?

Figyelt kérdés

Biológia érettségi projektmunkákhoz kell felmérést készíteni ebben szeretnék segítséget kérni . Egy pár kérdésem lenne a fent említett kérdésről.

1.Ha kutyát szeretnél akkor örökbefogadásban vagy a tenyésztőtől való megvételben gondolkodsz?

2.Ha a megvételben gondolkodsz akkor milyen faji jellegzetességű kutyában gondolkodsz ?

3. Akár örökbefogadás vagy vásárlás mellett döntesz milyen természetű kutyát választanál?

4. Mit gondolsz a keverék vagy a fajtiszta kutyák az okosabbak?

5. Mit gondolsz miért egészségesebbek általában a keverék kutyák mint a fajtiszták?

6. Ha kutya tartásban gondolkodsz kis vagy nagy méretű legyen?

7. A belátásos tanulás a keverék vagy a fajtiszta kutyáknak könnyebb?

8. Melyiknek jobb a társas viselkedése?

9. Mit goldolsz milyen okok miatt magasabb a keverék kutyáknak az élettartalma?



2018. dec. 3. 20:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1. Ha megtalálom azokat a tulajdonságokat a kutyában, amire szükségem van, bárhonnan. Nem az agyonajnározott tenyésztőktől, mert ott nincsenek ilyenek.

2. Nagy, erős, ellenálló kutya, dús bundával, remek erőnléttel, jó kiállással, robosztussággal

3. Hideg fejűség, épp ész, gyors gondolkodás, megfélemlíthetetlenség, bátorság, álljon ki magáért, ösztön, karakánság, belevalóság, strammság, ellenállóság, dominancia, őrző védő ösztön, kitartás

4. Kutya, kutya. Én nem trükközök a kutyáimmal. Nem is lehetne velük, nem is olyat keresek.

5. Nincs belterjesség, bár én ezt nem tapasztatam

6. Kizárólag nagy

7. A belátásos tanulásról még nem hallottam

8. Nekem az a lényeg hogy egymást ne szedjék szét, de ne legyenek társas állatok. Ebből a szempontól több pásztorkutyám és pásztorkutya keverékem is jó volt. Csak épp érdekes mód a 150 ezres nem végezte a dolgát.

9. Én nem tapasztaltam

2018. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!