Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a schnauzerekről...

Mit gondoltok a schnauzerekről? Mármint mi jut eszetekbe róluk, ha megláttok egy schnauzert valahol?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem.

(Mint közép schnauzet gazdi)

És tegyük fel, hogy egy SZÉPEN megkozmetikázott schnauzerről van szó.


2018. dec. 7. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem óriás schnauzerem van, ritkán vágo, a bundáját, mert szeretem amikor hosszabb és ilyen kis borzas.

az enyém nagyon jó társ és őrkutya .

szeretek vele nagyokat sétálni.

a kisebbek izgágábbak, de ők is aranyosak:)

2018. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen csunyanak tartottam. Mostmár érdekesnek, furának, kis aranyosnak.:D

Nem egy olyan kutya, amitől megijednek, de jó kiállása van, tetszik.

2018. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Mint a bolognesek, yorkie-k, tucat számomra. ( Tudom, hogy magasabb!) Egy óriás snacira, bobtail-ra felkapnám a fejem. Amúgy nem akarlak megbántani, ne vedd magadra, a környékünkön sok ilyen kutya van, ezért ez a benyomásom :)
2018. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as, kétlem, hogy tucat kutya lenne a közép schnauzer, ugyanis ők elég ritkák, 2 kennel van az országban, abból is csak 1 aktív, ami annyit tesz, hogy 4-5 évente lehoz egy almot.

Szóval azok nem közép snacik, őket még szaporítani is alig szaporítják szerencsére.


Inkább törpék, ők meg nekem sem a szívem csücskei, mert egyre felkapottabbak és ez csak rontja a fajtát.

Az igazi schnauzer a közép schnauzer egyébként.


És nem veszem magamra természetesen, hisz a véleményeteket kértem ki, az meg mindenkinek más és semmi probléma nincs azzal, ha nem ugyanaz a véleményünk .

2018. dec. 7. 21:24
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Jó, köszi, akkor nem kell megmagyarázni a véleményem!!!
2018. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Az óriás látványos. A többi felejtős
2018. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát szerintem nagyon szépek és olyan közepesen nehéz kutyák lehetnek, akikkel eddig találkoztam jófejek is voltak többségben :), de engem nem nyert meg annyira a fajta, hogy azt tudjam mondani, hogy "biztos lesz ilyen kutyám a jövőben"
2018. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Neked meg nem kell hisztériázni, ha kijavítják a hülyeséged. A közép schnauzer még Németországban, a fajtagazda országban sem tucatkutya, nem, hogy itt nálunk, ahol az egész országra jut egy darab hellyel közel aktív tenyészet.


Az meg, hogy egy fajtából sok egyed van-e, nem vélemény kérdése, hanem tény. A véleményedet nem magyaráztam meg. Amennyiben nem tetszik valami, egész nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod a kérdésem.

2018. dec. 7. 21:52
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Na figyi, mint írtam a környékünkön elég közép snaci van!

Hogy szaporított vagy sem, nem érdekel, mert hidegen hagy ez a fajta, számomra tucat! S elhiheted, nem törpékről írtam, hanem közép schnauzerekről. Hogy téged a negatív vélemény szíven üt, magánügy, de közel sem ritka fajta, és nem is egy világszám!


Kérlek, tartsd tiszteletben a véleményem az általad kérdezett fajtáról - ne kérdőjelezd meg (!) - ha meg nem tetszik a válasz, görgess tovább, ne szájkaratézz! :)

2018. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

nem egy értelmes fajta... akár kozmetikázott akár nem :D

egyszerű fajta, nem túl eszes, de biztos hűséges.... meg szép ha kozmetikázod :D

2018. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!