Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agressziv a kutyam, mit...

Agressziv a kutyam, mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Van egy yorki kutyam most toltotte az 1.eletevet.

Kivan ivartalanitva is.

Az a legnagyobb bajunk, hogy agressziv, szerintem dominans is

Anyukam mindent megengedett neki, de ha rossz volt akkor meg megverte

En mondtam neki hogy nem lesz jo vege mert agressziv lesz.. es be is kovetkezett

Ha mar veszem le a ruhajat megkap, ha fesulom megkap, ha raadom a ruhat megkap, ha jon valaki csenget felemelem, de megkap.. es mostmar mas kutyaknak es embereknek is nekimenne.. mar tanacstalan vagyok, mostmar elertem nala hogy ne bantsa, de agressziv, hogy mit tudnek tenni, mert egyre erosebben kap oda es felek, hogy megharap elobb utobb :(



2018. dec. 11. 10:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
23%
Komolyan bekéne vezetni, hogy mindenki aki kutyát akar tartani egy tetszen menjen át..és ha megbukott ne lehessen kutyája...a kutya nem mindenkinek való. Egy komondort is vert volna? De akkor meg a vége az lett volna, hogy a komondor megy a halálba mert agressziv és nem azért mert a gazdája segghülye…. tudod mi kéne? egy szerető gazdi a kutyának az kéne...nektek meg egy plüss
2018. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!