Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok hozzá mikor...

Mit szóltok hozzá mikor közösségi oldalakon olyat láttok hogy valaki a nagytestű kutyáját beengedi?

Figyelt kérdés
Most pl karácsonykor csomó olyan képet láttam hogy pl németjuhászt, huskyt, rottweilert stb a karácsonyfa mellett fényképezték. Sőt egy kaukázusi keveréket pl az ágyban!
2019. jan. 7. 12:26
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Azzal nincs bajom ha egy kis kutya házban van, arra vannak. De szerintem már vizslánál nagyobb kutyának semmi keresnivalója házban.
2019. jan. 7. 13:17
 12/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha az a bernáthegyi felnőtt lesz, akkor is a kanapén fog majd üldögélni? Akkor is hagyod?
2019. jan. 7. 13:18
 13/38 anonim ***** válasza:
90%
Termèszetesen igen, erre a kanapèra felmehetnek, ha nagyobbnak nem engednèm akkor most is tiltanám. A háta mögőtt egy kaukázusi keverèk van. Mind a 4 kutyának bejárása van a házba.
2019. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%

Egy vizsla mondjuk pont alkalmatlan a kinti tartásra a vékony szőre miatt.

Nálam ágyban nincs helye a kutyának, de a lakásban maximálisan.

Sokkal jobb neki egész nap a családdal, mint kirakva a kertbe, ahol csak akkor lát embert, ha jó idő van, vagy ha kaját kap.

2019. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
A vizslát a mérete miatt mondtam, lényegtelen mekkora szőre van
2019. jan. 7. 13:26
 16/38 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén, ha nem a te házad és nem a te kutyád miért zavar?

Egy staff szőre például egyáltalán nem megfelelő a kinti tartásra, főleg nem télen. Egy csupaszőr kis spitz több időt képes kint tölteni most a hóban, mint egy rövid, testhez simuló szőrzettel rendelkező "nagy" kutya.

Ezen felül pedig ők is szociális lények. A gazdájuk mellett akarnak lenni, ha igazán szeretik őket.


De ha neked nehéz is elfogadni, hogy valaki bent tartja őket, akkor egy "nah" kiséretében görgess tovább olyankor. Felesleges bosszankodással keserítened a saját életedet.

2019. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg, a vizsla marmagassága azonos az általad felsorolt fajtákéval. Szóval nem értem a felháborodást, ha szerinted is okés őket bent tartani.
2019. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
75%
Én is beengedtem a skótjuhász kutyámat:) Egyébként a nagytestűek sokkal nyugodtabbak, mint a kisebb testű kutyusok!
2019. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%
Te amúgy az emberekkel is ilyen rasszista vagy, vagy szerinted csak a nagyobb testű kutyáknak jár kevesebb, mint a kis társaiknak?
2019. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
94%

Mit gondolnánk? Nem mindegy? Ha a fényképet készítőnek ez így rendben van, senki másnak nincs joga elítélni vagy favorizálni a dolgot.

De ha nagyon véleményt kéne mondanom: engem nem zavar. Én is beengedem a lakásba ha nagyon hideg van vagy extrémen fúj a szél, esik az eső. Pedig Német Juhászom van, jól szigetelt fedett kutyaházzal és széles fedett teraszos házban.

2019. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!