Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok hozzá mikor...

Mit szóltok hozzá mikor közösségi oldalakon olyat láttok hogy valaki a nagytestű kutyáját beengedi?

Figyelt kérdés
Most pl karácsonykor csomó olyan képet láttam hogy pl németjuhászt, huskyt, rottweilert stb a karácsonyfa mellett fényképezték. Sőt egy kaukázusi keveréket pl az ágyban!
2019. jan. 7. 12:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%
Karacsonykor megkapta az ajándékát körbe futot a lakásba vele, mindenkinek megmutatta aztán kivitte az óljába. Szilveszterkor anyámmal meg a pulcsimmal aludt a rotim itthon mer fél a durrogtatástól. Amúgy kinti kutya de bejöhet, bent is eszik mindig viszont nem sokáig marad bent mer kint szeret lenni. Semmi bajom azzal ha a kutyát valaki beengedi a hazba a lényeg hogy ne az én házambe legyen beebgedve egy idegen kutya csak úgy. Az enyémről meg én döntök. Szilveszterkor is úgy voltam vele hogy akkor inkább pórszívózok másnap mint futkozok a határba a kutya nevét visitva aztán vagy agyon lőték vagy a kocsi csapta el vagy szabit veszek ki hogy a menhelyre futkossak. Bepiszkitani meg nem piszkitbe egy jól nevelt kutya. Lehet hogy egy kinti nem tartogatja 8órakat a pisit de ha otthon van valaki jelez hogy ki kell menni ha meg becsúszik akkor is egyszerűbb feltakarítani mint a kutyát elásni.
2019. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak karácsonykor, mindig beengedjük őket, teljes mértékben benti kutyák, pedig hatalmas kertünk is van. És igen, az ágyba is fel szoktak jönni. Szerintem mindenki maga döntse el, beengedi-e a kutyát, te pedig görgess tovább, ha nem tetszik a kép.
2019. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg az ominózus gazdit... garantált a válasz plusz a saller!
2019. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg a gazdit, hogy ő mit szól ahhoz, hogy beengedi a kutyáját? XD
2019. febr. 21. 08:12
 35/38 anonim ***** válasza:
89%
Neked mi közöd hozzá, hogy MÁS ember mit csinál a kutyájával, ha egyébként nem kínozza, nem bántalmazza, nem veri, nem köti ki, nem éhezteti, nem a lakásod elé szaratja, és nem uszítja rád vagy a szeretteidre?
2019. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
58%

Ha egyedül élnék,én is beengedném, vele aludnék.De alkalmazkodnom kell többi családtaghoz.

Meg nekem 8 kutyám van,legtöbbje nagytestű.Ennyit nem lehet bent tartani, de nagyon jól érzik magukat az udvaron, nagy kertünk van, fűtött házban van a helyük télen.Rengeteget rohangálnak, ugatnak, ásnak,stb.

2019. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%
Az ezen az oldalon oly sokat emlegetett nálunk sokkal fejlettebb nyugati állattartási szokások eleve természetesnek veszik, hogy a kutya, bármilyen méretű is legyen, bent van a házban a családdal és amikor kiengedik az udvarra, annak egy célja van, játszani a kutyával. Sűrűn lakott településeken nem is házőrzésre tartják a kutyákat. Sok helyen, ha ugat a kutya kint, először felszólítanak, tegyél róla, hogy abbahagyja.
2019. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért van vizslám, hogy kitegyem a kertbe dísznek, mint ahogy az előző gazdája tette... Hihetetlenül emberközpontú, elhagyhatatlan, lakáson belül is jön velem mindenhova. Eszem ágába se lenne sehol máshol tartani, neki még a szőre is rövid, testileg lelkileg is megviseli a kint lét. Mindennap sétálunk, de neki annyi pont elég, nem szeret egyedül kint lenni.


Nem méretfüggő hogy a kutya jól érzi-e magát bent, hanem egyénfüggő. Nem értem mi ezzel a baj... Ugyanúgy TÁRSAS élőlények, ugyanúgy fázhatnak ők is. Egyébként meg ismerek egy gazdit, aki huskyt tart bent, teljesen jól elvan.

2019. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!