Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?

Milyen fajta kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy kutyát, eddig németjuhászom volt, nagyon jó kutyák, okosak, védelmezők, nagyon szeretem őket, de most más fajtát szeretnék. Még azt se tudom, hogy kicsit vagy nagyot akarok, mert mindkettő tetszik.

Ezekre a fajtákra gondoltam, szerintetek melyiket válasszam?:

Amerikai Staffordshire terrier (vagy Amerikai Pitbull terrier, nem tudom mi a különbség)

Kanári-szigeteki kutya

Francia bulldog

Mopsz

Yorkshire terrier

Rottweiler

Dobermann

Husky


Ezek közül ez a 3 ami nagyon tetszik:

Amerikai Staffordshire terrier

Kanári-szigeteki

Francia bulldog

De a fenti felsoroltak közül mindegyik érdekel, csak ezek vannak előnyben.



2019. jan. 19. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de ha egy kicsi kitartás vagy elkötelezettség is lenne benned, akkor már egyesével beírtad volna a tetsző fajtákat a google-be, és nem pedig ide kiraknád a kérdést, hogy más végezze el helyetted a piszkos munkát. Vedd a fáradtságot és keress rá, mert mi is azt tudjuk csinálni.
2019. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem Yorkshire terrier van, nagyon szeretem. Imád játszani, és sétálni, szeret bújni állandóan mindenkihez, de ugyanakkor féltékeny ha a másik kutyámmal is foglalkozok és akkor egy kis hörcsög tud lenni.
2019. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

#12 vagyok

Nekem a yorkimnak nem volt még betegsége eddig, 8éves már. Kinti kutya, de télen és amikor hideg van akkor bent tartjuk. Szeret kint lenni a másik kutyával, már nagyon összeszoktak:)

2019. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

[link]


keresgessél, olvasgassál

2019. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
M
2019. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
70%

Istenem.. De rossz indulatúak vagytok.

És mivan akkor, ha a kérdező itt akarta feltenni a kérdést? Ez az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel, ha nem akarsz rá válaszolni, ne válaszolj, nem kötelező.

Aza baj, hogy a válaszolók 70%-a rosszindulatú "válaszoló", mert ezek nem is válaszok amit adtok, inkább kötekedés. Minek írtok olyat, hogy keressen Googlen? Ő itt akarta feltenni a kérdést, lehet azért, mert nem csak a leírást akarta látni a fajtákról, hanem a tapasztaltakat akarta megkérdezni, akiknek van/volt a felsoroltak közül valamelyik kutyája. Csak utasítgatni tudtok, meg bizonygatni, hogy ti okosabbak vagytok.. Szánalmas.


Kérdező,nekem egy 5 éves Staffordom van,nagyon érző lelkű, családcentrikus, játékos, sokan félnek tőle az utcán, pedig amúgy nem bánt, ha jól meg van nevelve.

Igaz tényleg munkakutyák, rengeteg energiájuk van, sokat kell sétáltatni őket,de én ajánlom, ha sok időd van rá.

2019. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!